MSPY NASIL YÜKLENİR

Mspy Nasıl Yüklenir

Telefon takip programı mspy nasıl yüklenir video ve türkçe olarak açıklamalı anlatımı hemen aşağıda öz ve kısa bir şekilde bulabilirisiniz. Mspy programını ister Android istersenizde İos tabanlı iphone telefonlara veya tablet ve bilgisayarlara aşağıdaki şekilde kolaylıkla dakikalar içerisinde yükleyebilir ve takibe hemen yükleme sonrasında online mspy panelinizden başlayabilirsiniz.

 

VİDEOLU ANLATIM BU SAYFANIN EN ALTINDADIR, önce açıklamayı okuyup sonra videoyu izlerseniz çok daha iyi anlayacaksınızdır.

Mspy Nasıl Yüklenir Açıklamalı Anlatım:

1: Öncelikler mspy lisansı satın alınır  ŞİMDİ SATIN AL

 

2: Satın alma işleminizin hemen sonrasında dakikalar içinde satın alma formunda belirttiğiniz e-mail adresinize Mspy Kullanıcı Adınız ve mspy hesabınıza Giriş Şifreniz gelir.

Burada dikkat etmeniz gereken şey satın alma formunda e-mail adresinizi yanlış yazmamanızdır. Özellikle emailinizdeki büyük küçük harfler varsa aynen yazmalısınız eksik veya değişik olmamalı ki size kullanıcı adınız ve şifreniz email yoluyla hemen ulaşsın.

 

3: Böylelikle bu kullanıcı adınız ve şifreniz ile tr.mspy.com sitesine gidip sitenin sağ üst köşesinde yer alan GİRİŞ kısmından mspy online kullanıcı panelinize giriş yaparsınız.

mspy giriş

4: Böylelikle karşınıza mspy kurulum ekranı gelir (aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bir ekrandır) , bu ekran sizin hedef telefonuza göre kurulum işlemini adım adım yapmanıza yardımcı olur. Ekranda hangi telefona kurulum yapacaksanız o seçeneği seçip ilerlediğinizde adım adım ne yapmanız gerektiği size tek tek açıklanır ve resimlerle de gösterilir. Bir telefona kurulum işlemi yaklaşık 2 dakika kadar sürecektir.

mspy kurulum

Yukarıdaki kurulum ekranına geldiğinizde eğer kurulum yapacağınız telefon iphone ise ozaman iphone seçeneğini seçmelisiniz, yok eğer kurulum yapacağınız telefon iphone değil se ozaman Android seçeneğini seçmeniz gerekir.

Eğer bir bilgisayara kurulum yapıp bilgisayarı takip edecekseniz ozaman Desktop device seçeneğinde bulunan 2 seçenekten Mac OS (Apple bilgisayarlar için) veya Windows OS (Windows bilgisayarlar için) olan seçenek seçilir.

Seçiminizi yapıp Devam Et yazan yere tıkladığınızda ekran size adım adım resimli olarak nasıl yükleme yapacağınızı hemen göstericektir ve böylece kurulumu 2 dakikada kolaylıkla yapabileceksiniz. Bu esnada tabi ki kurulum yapacağını hedef cihaz sizde olmalı ki kurulumu yapabilesiniz.

Kurulum biter bitmez artık telefondaki bilgiler mspy online hesabınıza gelmeye başlayacaktır.

Mspy Nasıl Yüklenir Video

ANDROİD TELEFONA KURULUM

MSPY ONLİNE YÜKLE - TELEFON TAKİP PROGRAMI © 2016 Frontier Theme