MSPY NASIL YÜKLENİR

Mspy Türkiye Programı Nasıl Yüklenir

Telefon takip programı mspy nasıl yüklenir video ve Türkçe olarak açıklamalı anlatımı hemen aşağıda öz ve kısa bir şekilde bulabilirsiniz. Mspy Türkiye telefon takip programını hemen aşağıdaki videoda anlatıldığı şekilde anında yükleyebilirsiniz.

mSpy Türkiye web sitesi olarak sizlere telefon takibinde 1 numara olan telefon takip programını sunmaktayız. Sizlere bu eşsiz takip özelliklerine sahip telefon izleme programını yüklemek ve hemen ücretsiz olarak denemek istiyorsanız aşağıdaki videoda gösterildiği şekilde yükleme yapmanız yeterlidir.

Mspy Türkiye Yazılımı 24 Saat Ücretsiz Deneme Kurulumu

mSpy Türkiye olarak sizlere sunduğumuz en kaliteli telefon takip programı olan Xmobile Pro yukarıdaki şekilde yükleyip hemen bedava olarak 1 gün süresince deneme yapabilirsiniz. Deneme sürenizde yazılımın tüm fonksiyonları size full olarak sunulacağından tüm özelliklerini tek tek deneyebilir ve yazılımın ne kadar kaliteli olduğunu bizzat kendiniz satın almadan önce görebilirsiniz.

mSpy Türkiye yazılım olarak sizlere her zaman en kalitelisini sunmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple Android telefon takip programı olarak geliştirilmiş Xmobile Pro yu sizlere sunuyoruz. Hemen 2 dakikada yükleyip 5 dakika içerisinde takibe başlayabilirsiniz.

Mspy Yükleme Sonrası Ayarlar Nasıl Yapılır?

Mspy Türkiye Yazılımı Xmobile Pro yu yukarıdaki videoda gösterildiği şekilde yüklediyseniz yüklemenin hemen sonrasında şu bir kaç ayarı yapmanız gerekmektedir. Bu ayarlar yazılımın daha iyi ve eksiksiz veri göndermesi için yapılması gereken ayarlardır.

  1. Ayar: Erişilebilirlik ayarı:  AyarlarErişilebilirlik kısmına gelinir ve Wifi Service yazan kısım Açık konuma getirilir
  2. Ayar: Google Ayarı:  Ayarlargooglegüvenlikgoogle protech kısmına gelinip oradaki seçenekler kapalı duruma getirilir.

mSpy Ücretsiz Deneme

Evet tüm yukarıda gösterdiğimiz işlemleri yapmak sadece 5 dakikanızı alacaktır. Bu yükleme işlemi sonrasında emailinize gelecek olan aktivasyon onay linkine tıklayıp onayladığınızda hemen kullanıcı panelinize girmiş olursunuz. Böylelikle yükleme yapmış olduğunuz telefonda gelen tüm bilgileri o kullanıcı panelinizde görebilir takibe başlamış olursunuz.