TELEFONLAR İÇİN MSPY

TELEFONLAR İÇİN MSPY

Mspy telefon takip programının hem telefonlar için hemde bilgisayar ve tabletler için olan 2 temel versiyonu bulunmaktadır, bu kısımda mspy’ın telefonlara özel olan versiyonu hakkında bilgi vereceğiz.

Hem dünyada hemde Türkiye’de şuan akıllı telefon piyasasına hakim olan Android telefonlar ve IOS telefonlar (iphonelar) mspy ın kullanım alanına girmektedir. Her iki telefonda da mspy ı rahatlıkla kullanılabilir. Akıllı telefonlar için olan mspy versiyonun takip özelliklerine gelirsek oldukça çeşitli fonksiyonlar karşımıza çıkmaktadır. Mspy telefon takip programı ile aşağıdaki ilk akla gelen özelliklerin yanı sıra bunlara rtı onlarca özellik bulunmaktadır, programın Online Demo suna bakarak bu fonksiyonların tam olarak neler olduklarını ve nasıl kullanıldıkları hakkında çok daha net bilgi sahibi olabilirisniz.

 

mspy android iphone

GPS KONUM TAKİBİ

mSpy hedef cihazın GPS konumunu izlemeye ayarlanabilir.Oğlunuzun olması gereken yerde olup olmadığını veya çalışanınızın gerçekten de trafikte sıkışıp sıkışmadığını öğrenin.

ARAMA KAYITLARI

mSpy tüm gelen/giden aramaları süreleri ve zaman bilgileri ile birlikte görmenizi sağlar. Ayrıca bu mobil takip uygulaması daha önceden bildirilen bir numaradan gelen/o numaraya yapılan çağrıları kaydetmeye de ayarlanabilir. Hiçbir şey kaçırmayacaksınız!

WHATSAPP TAKİBİ

mSpy en popüler iletişim uygulamalarından biri olan WhatsApp uygulamasını izlemenizi sağlar. Tüm WhatsApp sohbetlerini izleyin. Tüm bu bilgilere Kontrol Panelinizden erişin.

mspy özellikler

Anlık Sohbetleri Görüntüleyin

Takip edilen mobil cihazdaki tüm anlık mesajları inceleyin. Facebook’un yanı sıra Viber, Snapchat, WhatsApp ve diğer popüler sohbet uygulamalarındaki konuşmaları inceleyin.

SNAPCHAT TAKİBİ

mSpy ‘in yardımıyla, yeni jenerasyonun favori foto mesajlaşma uygulaması olan Snapchat yoluyla hedef cihaza gönderilmiş bütün medya verilerinin (fotoğraflar, videolar ve çizimler) akışını kolayca kontrol edebilirsiniz.

MEDYA (FOTOĞRAF/VİDEO)

Reşit olmayan oğlunuzun veya kızınızın hayatında olup bitenleri kendi gözlerinizle görün! Hedef cep telefonu tarafından gönderilen veya alınan fotoğraf ve video dosyalarını görüntüleyerek bunlar hakkında kapsamlı bilgiler edinin.

METİN MESAJLARI, MMS TAKİBİ

Bu cep telefonu izleme yazılımı hedef telefon kullanıcı tarafından tüm alınan ve gönderilen tüm metin mesajlarını ve multimedya mesajlarını okumanızı sağlıyor.Hatta silinseler bile, hemen görüntüleme için geri getirilebiliyorlar.

Telefonlar için olan mspy ın tüm özelliklerini incelemek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

mspy özellikler

MSPY ONLİNE YÜKLE - TELEFON TAKİP PROGRAMI © 2018 Frontier Theme