Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programı Ücretsiz

 • Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programı Ücretsiz

  Bir telefon takip yazılımını bir başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı olarak kullanmak konusunda bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki kısa bilgilendirme sizleri konu ile alakalı aydınlatacaktır.

  Öncelikle bilmeniz gereken şeyi ilk olarak sizlere belirtelim ki bu da başkalarının whatsapp mesajlarını onların izinleri olmadan takip etmeniz yasal olarak uygun değildir. Sizlere aşağıda sayacağımız whatsapp takibi sağlama özelliği olan tüm yazılımlar sadece yasal koşullara uyularak kullanım yapılmaları koşuluyla kullanıcılara sunulmaktadır. Tüm bu yazılımların resmi sitelerinde ve ayrıca da kurulum sırasında önünüze gelecek ”kullanım koşulları ekranında” bu yasal kullanım koşullarını bulabilirisiniz.

  Hemen yukarıdaki ön bilgilendirmeyi yaptıktan sonra sizlere ” başkasının whatsapp mesajlarını okuma” konusunda whatsapp takibini en kolay şekilde yapmanızı sağlayabilecek aşağıdaki yazılımları sayabiliriz. Bu yazılımlar mspy, flexispy ve hoverwatch programlarıdır. Peki neden whatsapp mesajlarını takip etmek konusunda sizlere bu 3 yazılımı önermekteyiz?

  Bunun cevabı bu yazılımların dünya genelinde konularında en çok kullanıcıya sahip telefon takip programları olmalarından dolayıdır. Dolayısıylada kalitelerini bir anlmda ispatlamış gerek müşteri desteği gereksede kullanım kolaylıkları ve özllikleri açısından elirli bir beğeniye ulaşmış yazılımlardır.

  MSPY

  mspy online

  Mspy telefon takibi programı uzun zamandır dünya genelinde adndan söz ettiren ve kullanıcısınında güvenini kazanmış kaliteli bir telefon takip programıdır Ailelerin çocuklarını takip etmeyi istedikleri durumlarda en çok tercih ettikleri yazılımların başında gelmektedir.

  Mspy programının whatsapp mesajlarını takip etme özelliği oldukça iyi çalışmaktadır ve sizlere takip edilen telefonda whatsapp ile ilgili tüm mesajlaşmaları ve dosya alışverişlerini resimleri ve videoları tam olarak sunabilen bir yazılımdır.

  Bu anlamda mspy programını whatsapp takip önceliğiniz ise tercih listenizde ilk sırada değerlendirebilirisiniz.

  FLEXİSPY

  flexispy

  Evet gelelim telefon takip programı denilince en çok özellik barındıran programa tabiki Flexispy. Adını sizlerde muhtemelen duymussunuzdur, mspy gibi dünya çapında adından söz ettiren çok kaliteli bir yazılımdır flexispy.

  Flexispy whatsapp takip konusunda mspy ile aynı derecede etkili bir yazılımdır. Flexispyı mspy dan ayıran ve bir kademe önde omlasını sağlyan bir çok fonksiyonu vardır. Tüm diğer telefon takip programlarından çok daha fazla fonksiyon içeren bir telefon izleme yazılımıdır. Kullanımı oldukça kolay olmasına karşın en azından temel seviyede bir ingilizce bilgisi gerektirmektedir çünkü hem kullanıcı paneli hemde kurulumu sırasında az buçuk bir ingilizce bilgisine sahip olmanız gerekir.

  Bunun haricinde flexispy programının mspy gibi ücretsiz deneme versiyonu bulunmamaktadır. Bu yüzden eğer flexispy tercih edecekseniz direkt deneme yapmadan satın almanız gerekmektedir.

  Flexispy kullanıcıların karşısına kullanıcının fonksiyon gereksinimlerine göre lite, premium ve extreme olarak versiyonlarla çıkmaktadır. En full versiyonu olan Extreme versiyonu tüm takip özelliklerini içermektedir.Eğer tam olarak full fonksiyonlu flexispy istiyorsanız Extreme versiyonunu satın almanız gerekir.

  HOVERWATCH

  Whatsapp takibi özelliği ile ön plana çıkan diğer bi ryazılım ise Hoverwatch telefon takip programıdır. Mspy ve Flexispy ile kıyaslandığıında hem özellik olarak mehde kullaım kolaylığı ve veri aktarma hızı olarak bu iki yazılımla yarışabilecek bir konumda olmamasına rağmen son zamanlarda adından oldukça söz ettirebilmiş bir yazılımdır.

  Eğer mspy veya flexispy dışında bir whatsapp izleme ve takip yazılımı arıyorsanız sizler için alternatif olabilecek bir programdır diyebiliriz.

  , , , , , , , ,

0 comment

Leave a reply

19 + 18 =