Başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı indir ücretsiz

whatsapp takip programı mspy

MSPY

Telefon takibi programı MSPY uzun zamandır dünya genelinde adından söz ettiren ve kullanıcısınında güvenini kazanmış kaliteli bir telefon takip programıdır Ailelerin çocuklarını takip etmeyi istedikleri durumlarda en çok tercih ettikleri yazılımların başında gelmektedir.

Mspy programının whatsapp mesajlarını takip etme özelliği oldukça iyi çalışmaktadır ve sizlere takip edilen telefonda whatsapp ile ilgili tüm mesajlaşmaları ve dosya alışverişlerini resimleri ve videoları tam olarak sunabilen bir yazılımdır.

Bu anlamda mspy programını whatsapp takip önceliğiniz ise tercih listenizde ilk sırada değerlendirebilirisiniz.


MSPY DETAYLI İNCELE

Başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı

Bir telefon takip yazılımını bir başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı olarak kullanmak konusunda bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki kısa bilgilendirme sizleri konu ile alakalı aydınlatacaktır.

Öncelikle bilmeniz gereken şeyi ilk olarak sizlere belirtelim; bu da başkalarının whatsapp mesajlarını onların izinleri olmadan takip etmeniz yasal olarak uygun değildir ve bu tür yasalara uygun olmayan kullanımlar web sitemiz tarafından da kesinlikle onaylanmamakta ve kesinlikle önerilmemektedir.

Sizlere yukarıda ve aşağıda sayacağımız whatsapp takibi sağlama özelliği olan tüm yazılımlar sadece yasal koşullara uyularak kullanım yapılmaları koşuluyla kullanıcılara sunulmaktadır. Tüm bu yazılımların resmi sitelerinde ve ayrıca da kurulum sırasında önünüze gelecek ”kullanım koşullarını belirten ve onaylamanız gereken ekranınlarda” bu yasal kullanım koşullarını bulabilirisiniz ve ancak bu koşullara uygun kullanım yapacağınızı onayladığınız taktirde bu yazılımları kullanabilirsiniz.

Hemen yukarıdaki ön bilgilendirmeyi yaptıktan sonra sizlere ” başkasının whatsapp mesajlarını okuma” konusunda whatsapp takibini en kolay şekilde yapmanızı sağlayabilecek aşağıdaki yazılımları sayabiliriz. Bu yazılımlar mspy, flexispy ve hoverwatch programlarıdır diyebiliriz. Peki neden whatsapp mesajlarını takip etmek konusunda sizlere bu 3 yazılımı önermekteyiz?

Bunun cevabı bu yazılımların dünya genelinde konularında en çok kullanıcıya sahip telefon takip programları olmalarından dolayıdır. Dolayısıylada kalitelerini bir anlmda ispatlamış gerek müşteri desteği gereksede kullanım kolaylıkları ve özllikleri açısından belirli bir beğeniye ulaşmış yazılımlardır.

flexispy apk

FLEXİSPY

Evet gelelim telefon takip programı denilince en çok özellik barındıran programa tabiki Flexispy. Adını sizlerde muhtemelen duymussunuzdur, mspy gibi dünya çapında adından söz ettiren çok kaliteli bir yazılımdır flexispy.

Flexispy whatsapp takip konusunda mspy ile aynı derecede etkili bir yazılımdır. Flexispyı mspy dan ayıran ve bir kademe önde omlasını sağlayan bir çok fonksiyonu vardır.

Tüm diğer telefon takip programlarından çok daha fazla fonksiyon içeren bir telefon izleme yazılımıdır. Kullanımı oldukça kolay olmasına karşın en azından temel seviyede bir ingilizce bilgisi gerektirmektedir çünkü hem kullanıcı paneli hemde kurulumu sırasında az buçuk bir ingilizce bilgisine sahip olmanız gerekir.

Bunun haricinde flexispy programının mspy gibi ücretsiz deneme versiyonu bulunmamaktadır. Bu yüzden eğer flexispy tercih edecekseniz direkt deneme yapmadan satın almanız gerekmektedir.

Flexispy kullanıcıların karşısına kullanıcının fonksiyon gereksinimlerine göre lite, premium ve extreme olarak versiyonlarla çıkmaktadır. En full versiyonu olan Extreme versiyonu tüm takip özelliklerini içermektedir.Eğer tam olarak full fonksiyonlu flexispy istiyorsanız Extreme versiyonunu satın almanız gerekir.


FLEXİSPY DETAYLI İNCELE

XMOBİLE PRO

Android telefon takibinde çok fonksiyonlu olan bir programı ücretsiz denemek ve full özellikleri ile test etmek istermisiniz? Ozaman sizlere Xmobile Pro android telefon takip programına bir göz atmanızı öneririz. Çok fonksiyonlu takip özellikleri diğer programlarda olmayan bir çok extra özellik ile xmobile pro programını seveceksiniz.

Kamera izleme, ekran izleme,whatsapp görüşmeleri dahil aramalrı dinleme ve keylogger özellikleri bu takip fonksiyonlarından sadece birkaçı. Tüm özelliklerini görmek ve 24 saat ücretsiz deneme yapmak için aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.


XMOBİLE PRO DETAYLI İNCELE

HOVERWATCH

Whatsapp takibi özelliği ile ön plana çıkan diğer bir yazılım ise Hoverwatch telefon takip programıdır. Mspy ve Flexispy ile kıyaslandığıında hem özellik olarak hem de kullanım kolaylığı ve veri aktarma hızı olarak bu iki yazılımla yarışabilecek bir konumda olan hatta kurulum kolaylığı açısından onlardan bir kademe daha kolay olan son zamanlarda adından oldukça söz ettirebilmiş bir yazılımdır.

Eğer mspy veya flexispy dışında kaliteli bir alternatif whatsapp izleme ve telefon takip yazılımı arıyorsanız sizler için hoverwatch programı alternatif olabilecek oldukça kaliteli bir programdır diyebiliriz. Programı ücretsiz olarak hemen kayıt olup sonrasında 5 dakika içerisinde yükleyip hemen denemeye başlayabilirisiniz.

Full özellikleri ile sizlere hem android telefon takibi hem de İOS telefon takibi konusunda istediğiniz fonksiyonları nerdeyse eksizksiz verebilecek bir program hoverwatch yazılımını ücretsiz deneyip tecrübe edebilirsiniz.


HOVERWATCH DETAYLI İNCELE

Not: Yukarıdaki yazılımlar ile ilgili bilgiler zamanla güncelliğini yitirebilir bilgilerdir dolayısıyla yazılımlar hakkında en güncel bilgilere yazılımların resmi sitelerinden ulaşabilirisiniz.Yukarıdaki ilgili linklerden yazılımların resmi sitelerine ulaşabilirsiniz.
Scroll to Top