Bilgisayar Casus Programı Mspy

Bilgisayar Casus Programı Olarak Mspy

Ebeveyn kontrolü denilince 1 numara olan bilgisayar casus programı mspy ile şimdi çocuklarınızın bilgisayarları ile geçirdikleri zamanlarda güvende olduklarından emin olabilmeniz mümkün.

Çocuğunuzun bilgisayar kullanımını uzaktan takip edin ve denetleyin

Erken kalkan yol alır – Bu düşünce, hayatın diğer alanlarında olduğu gibi çocuklarınızın ve çalışanlarınızın bilgisayar kullanımlarını izlemede de geçerlidir. 13 yaşındaki çocuğunuzun, sizin her odaya girişinizde bilgisayarın ekranını saklamasının nedenini merak mı ediyorsunuz? Çalışanlarınızın ofis saatlerini bilgisayarlarında boşa harcamalarını önlemek için ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Çocuklarınız veya çalışanlarınız iyiliği için bizim bilgisayar casus çözümümüzü bir kere daha düşünün.

mSpy, siz bilgisayar başında değilken bilgisayarınızda olup biten her şeyi izleyebilmeniz için hazırlanmış kapsamlı bir yazılım platformudur. Bu, bilgisayar kullanımında yanlış yönetim olmamasını sağlamak isteyen ebeveynler ve iş yeri sahipleri için ideal bir bilgisayar takip uygulamasıdır. En gerekli bilgisayar izleme özelliklerini bir araya toplayan mspy, size iç huzuru sağlamanız için gereken tüm bilgileri sağlar.

Bilgisayar Casus ProgramıEkran Görüntüleri

mSpy, otomatik olarak bilgisayar masaüstünün ekran görüntülerinin fotoğrafını çeker böylece kullanıcının neler yaptığını görebilirsiniz. Kullanılan uygulama ve programlardan haberdar olursunuz.

Bunu neden yararlı bulacaksınız?

mSpy ‘a ekran görüntülerini çekmesine izin vererek, ebeveynler çocuklarını her an izleme derdinden kurtulurlar ve çocuklarının ev ödevi mi yaptığını yoksa uygunsuz internet sitelerine mi girdiğini kolayca anlayabilirler. İşletme sahipleri de çalışanlarının çalışma saatlerinde gerçekten neler yaptıklarını fiziken başlarında bulunmalarına gerek kalmadan tam olarak anlayabilecektir.

Bilgisayar Casus Programı mspy

Bilgisayar Casus Programı

Tuş Vuruşu Kaydedici KEYLOGGER

mSpy, anında silse bile kullanıcının yaptığı her bir tuş vuruşunu izlemenize olanak sağlar. mSpy keylogger kullanarak, Google, Bing veya diğer bir çevrimiçi arama motorunda neyin arandığını öğrenin. Herhangi bir anlık mesajlaşma uygulamasıyla gönderilen herhangi bir mesajı görün, gönderilen bütün mesajları kontrol edin, bir Word dokümanına yazılan yazılara ulaşın, ve daha fazlası.

Bunu neden yararlı bulacaksınız?

Tuş vuruşu kaydedicisini, özellikle çocuğunuz sosyal ağları ziyaret ettiğinde veya bir yabancıyla mesajlaştığında, onun güvende olduğundan emin olmak için kullanabilirsiniz. Çalışanları izlemek için kullanmak isterseniz, mSpy’ın bilgisayar izleme özelliği güvenilir olmayan çalışanları ortaya çıkarmanızda ve gizli verileri sızdırmalarını önlemekte çok isinize yarayacaktır.

mspy bilgisayar casus programıKullanıcı Faaliyetleri

mSpy, bilgisayarın açık olduğu süre içinde kullanıcıların ne kadar aktif ne kadar pasif kaldığı konusunda size bilgi verir. Her giriş ve çıkışın zamanını tam olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu bilgisayar izleme uygulamasını, bilgisayar kullanımı konusunda kapsamlı istatistiksel raporlar oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

Bu size nasıl yardımcı olacak?

Bu uygulama size şu soruların cevabını verir: Çocuğunuz veya çalışanınız zamanını nasıl geçiriyor? İster çalışanlarınızın kaytarıp kaytarmadığını, ister çocuklarınızın boş zamanlarını nasıl geçirdiğini bilmek isteyin, hepsini mSpy sayesinde öğrenebileceksiniz.

Bilgisayar izleme Uygulama Kullanımları

Hedef bilgisayarda kullanılan program ve uygulamalara daha yakından bakın, bilgisayar başında her seferinde ne kadar zaman harcandığını öğrenin, hangi internet aramalarının yapıldığını görün. mSpy Kontrol Paneline ulaşmak için kullandığınız internet aracının ne olduğunun önemi olmaksızın, bütün bilgiler sizin için her zaman hazır bulunacaktır.

Bunu neden yararlı bulacaksınız?

İnternet güvenliği, bütün ebeveynleri endişelendiren genel bir konudur. Milyonlarca site uygunsuz içerik barındırmaktadır ve bir çok uygulama ve programa giriş herhangi bir kişi için çok kolay olmaktadır, ebeveynler için, yaşı küçük çocuklarının hangi uygulama ve programları kullandıklarını kontrol etmesine olanak verecek bilgisayar izleme uygulaması kullanmak önemli bir konu haline gelmiştir. Olaya çalışanların gözetimi olarak bakarsak, bu uygulama şirketinizdeki hiç kimsenin çalışma saatlerini boşa harcamadığından emin olmanızı sağlayacaktır.

Bilgisayar takipGizli Mod

mSpy, bilgisayarınızı yavaşlatmaz. Normal kullanıcı aktivitesine müdahale eden hiçbir açılır pencere, uyarı veya bildirim görünmez.

Bundan ne kazanç sağlayacaksınız?

İş gençlerin yetiştirilmesine gelince, yumuşak bir dokunuş genellikle suçlamacı bir tutumdan daha çok işe yarar. mSpy çocuklarınızı zararlardan korurken evde huzuru tesis etmenizi sağlar.