EyeZY Telefon Takip Programı

 • EyeZY Telefon Takip Programı

  EyeZY Telefon Takip Uygulaması

  Android ve IOS telefon takibi için en güçlü telefon takip uygulamasıyla henüz tanışmadıysanız, şimdi eyeZY inceleme zamanı.

  EyeZY uygulamasının sunduğu üstün telefon takip fonksiyonları ile eksiksiz bir uzaktan izleme gerçekleştirebilmeniz mümkün görünüyor.
  Tüm özellikleriyle hem hızlı hem de kullanımı kolay bir yazılım arıyorsanız EyeZY sizin için en iyi çözüm olabilecek yazılımlardan bir tanesi olabilir.

  Kurulum sonrası hem online hem de telefon destekli olarak müşteri memnuniyeti en yüksek yazılımlardan biridir.

  eyeZY ÖZELLİKLERİ

  EyeZY fonksiyonları açısından en çok talep edilen keylogger, arama takibi, ekran görüntüsü alma, telefonda video ve fotoğraf görüntüleme, geofencing ve online anlık konum bildirimi, whatsapp takip özelliği, facebook, instagram, skype ve diğer sosyal medya aktivitelerini ve paylaşımlarını takip etme telefondaki şebekeler ve bunların yanında onlarca fonksiyon.

   

  eyezy login

  EyeZY ile başlamak için 3 kolay adım

  1. Üyeliğinizi seçin

  Her ihtiyaca uygun çeşitli planlar. Sadece hesabınızı oluşturun ve aileniz için doğru olan planı seçin

  2. eyeZy’yi yükleyin

  Friendly Installer ile başlamak için yapmanız gereken her şeyi size gösterecektir. Sizin için kolaylaştırdık. Ve yardıma ihtiyacınız olursa, 7/24 desteğimiz her zaman yanınızda!

  3. Kullanmaya Başlayın

  eyeZy Kullanıcı Panelinizde oturum açın ve en çok değer verdiğiniz kişiler hakkındaki gerçeği keşfedin. Aile ilişkilerinizdeki tüm şüpheleri giderin ve akıllıca veri odaklı kararlar alın.

   

  DOWNLOAD

   

  İhtiyacınız olacak tek izleme uygulaması.

  Hayat her zaman kolay değildir bu yüzden bir  ebeveynler olarak endişelenmeniz çok olası bir durum ve bunu anlıyoruz. Teknoloji sürekli değişiyor ve çocuklarınıza ayak uydurmak zor olabilir.

  Bu nedenle, ailenizi hemen şimdi ve gelecekte korumanıza yardımcı olmak için bir adım ilerisini düşünen bir izleme çözümü olan eyeZy’yi oluşturuldu.

  SSS

  Neden bir cep telefonu izleme uygulamasına kullanmalıyım?

  Her zaman onlarla birlikte olamazsın. Ve her zaman doğru olanı yapacaklarına güvenmek istiyorsunuz. Ama yüzleşelim. Çocuklar her zaman tüm cevaplara sahip değildir. Ve bazen yetişkinlerin yapmayacağı şeyleri yaparlar. Bu nedenle, cihazlarında bir telefon izleme uygulamasının yüklü olması önemli olabilir. Bu size dijital yaşamlarını sorumlu bir şekilde yaşadıklarından emin olmak için ihtiyacınız olan gönül rahatlığını verir.

  En iyi cep telefonu izleme uygulamasını nasıl seçerim?

  Her biri grubun en iyisi olduğunu iddia eden birçok telefon izleyici yazılımı bulmak mümkündür. Bu yüzden araştırmanızı yapmanız çok önemlidir. Bazı uygulamalar harika bir şey yaparken, sadece ortalamanın altında olan diğer özellikleri sunar. Bu nedenle, özellikleri derinlemesine inceleyin ve ilgilendiğiniz izleme uygulamasının ihtiyacınız olanı sunup sunmadığını görün. Örneğin, sosyal medya izlemenin sizin için önemli olduğunu biliyorsanız, ancak istediğiniz mobil izleme uygulaması size yalnızca metinlerini okuma seçeneği sunuyor ve başka bir şey değil, başka bir çözüm keşfetmek isteyeceksiniz.

  Yazılım yüklemeden bir cep telefonunu izleyebilir misiniz?

  Hayır, başka bir telefonunu izleyebilmek istiyorsanız, o cihazna bir cep telefonu izleme uygulaması yüklemeniz gerekir. Ve tüm bilgilerini görmenizi sağlayan bir tamamlayıcı uygulamaya veya web girişine erişiminiz olması gerekir. Sadece telefon numaralarını bilmek, telefonlarını izlemenize yardımcı olmaz.

  Telefon izleme yazılımı ile telefon görüşmelerini görebilir miyim?

  Kesinlikle yapabilirsin. Piyasadaki en iyi telefon izleme uygulaması, kimin aradığını, kimin aradığını, her aramanın ne kadar sürdüğünü ve o kişiyi ne sıklıkta aradıklarını görmenizi sağlar. Tüm bu bilgiler elinizin altındayken, hayatlarında hangi insanların onlar için önemli olduğunu anlayacaksınız. Ve kabul edelim, çoğu insan bu günlerde iletişim kurmak için metne başvuruyor.

  Bir mobil izleme uygulamasıyla metin mesajlarını okuyabilecek miyim?

  Kesinlikle. Telefon izleme uygulamaları, telefonlarında yaptıkları her şeyi görmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Ve buna metin mesajlaşma dahildir. Böylece, sokaktaki arkadaşlarına mesaj mı atıyorlar, yoksa dünyanın diğer ucunda hiç tanımadığınız bir yabancıyla mı iletişim kuruyorlar, cihazlarına bir telefon izleme uygulaması yükleyerek öğrenebilirsiniz.

  Telefon izleme yazılımı sosyal medya sohbetlerini görmeme izin veriyor mu?

  Evet. Telefon görüşmelerini izlemek için en iyi uygulamayı seçerseniz, en sevdikleri sosyal medya uygulamalarında yaptıkları konuşmaları inceleyebilirsiniz. Ve biz sadece Facebook Messenger’dan bahsetmiyoruz. Instagram, Snapchat ve bir düzineden fazlasından bahsediyoruz.

  En iyi telefon izleme uygulaması siber zorbalığı durdurur mu?

  Bir cep telefonu izleme uygulamasının siber zorbalığa tamamen son vereceğini garanti edilemez, ancak bunun çocuğunuzun dünyasında olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Siber zorbalık çok büyük bir sorun. Eski zamanlarda zorbalık okul bahçesiyle sınırlıydı. Ancak bugün çocuklar, zorbalarıyla çevrimiçi olarak yüzleşmek zorunda. Aslında, çocuklar okulda zorbalığa uğramasalar bile, onlarla okula bile gitmeyen çocuklar tarafından siber zorbalığa maruz kalabilirler. Bu nedenle dünyanın her yerindeki ebeveynler uzaktan telefon izlemeye güveniyor. Çocuklarının telefonunda neler olduğunu görmelerine, siber zorbalığı tanımlamalarına ve bununla başa çıkmalarına yardımcı olur.

  , , , , ,

0 comment

Leave a reply

sixteen − six =