Kategoriler
Highster Mobile

Highster Mobile

Highster Mobile

Bu yazımızda sizlere adını son zamanlarda çok duymadığımız ama geçmiş yıllarda oldukça popüler olmuş olan Highster Mobile telefon takip uygulaması hakkında  kısaca güncel bilgi vermeye ve programı değerlendirmeye çalışacağız.

Highster Mobile uygulaması hem android telefonlarda hem de ios telefonlarda uyumlu olarak çalışabildiğini öne süren ama potansiyel kullanıcılarına ücretsiz bir deneme versiyonu sağlayamayan bir takip uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Bu bağlamda değerlendirecek olursak ve genelde kaliteli olan takip uygulamalarının ücretsiz deneme sunduklarını da göz önüne alırsak HighsterMobile bu durumda biraz sınıfta kalıyor gibi görünüyor.

Ayrıca programın web sitesini incelediğimizde her hangi bir şekilde programın Türkçe dil desteği olup olmadığı hakkında da bir bilgi biz bulamadık.Bu durumda sadece Türkçe bilen kullanıcıların programı kurarken veya programın kullanıcı panelinde kullanım yaparken zorlanabilecekleri kuvvetle muhtemel görünüyor.

Geçmiş yıllarda bir süreliğine Türkiye’de de oldukça popüler olmuş olan bu yazılımın müşteri memnuniyet açısından da çok parlak olduğunu gösteren bir veriye incelemelerimiz neticesinde ulaşmış değiliz bu durumda sizler yazılımın müşteri desteğinin çok iyi olduğunu veya iyi olduğunu söyleyebilecek kadar bir tecrübemiz malaesef olamadı.

Bu aşamada bir tavsiye yapmamız gerekirse bizler bir kaç kaliteli ve popüleritesini kalitesine borçlu olan yazılım dışında (flexispy, mspy gibi) ücretsiz deneme imkanı sunmayan yazılımları satın almadan önce biraz daha temkinli olmanızı öneririz.

Highster Mobile satın almaya değermi?

Bu soruyu aklınızdan geçirdiğinizi düşündüğümüzden bu sorunuza şu şekilde cevap verebiliriz: telefon takip programları incelemelerimizden edindiğimiz tecrübelere dayanarak ve highster mobile programı hakkında yukarıdaki saydığımız nedenlerden dolayı ilk tercihlerimizin arasına giremeyecek bir yazılım diyebiliriz.

Sizlerde eğer sadece kalitesini kanıtlamış , müşteri desteği konusunda iyi bir geçmişi olan ve gerek kurulum gerekse de kullanım aşamalarında hem Türkçe dil desteği hemde bilgilendirici dökümanlar sunabilen yazılımları (flexispy, mspy gibi  ) tercih etmek istiyorsanız ozaman zaten HighsterMobile programı hakkında da bir fikriniz oluşacaktır.

ÖRNEK DİĞER KALİTELİ TELEFON TAKİP UYGULAMALARI

MSPY

FLEXİPY

HOVERWATCH

XMOBİLE PRO

 

Not: Her nekadar güncel tutmaya çalışsakta bu sayfadaki bilgiler zamanla geçerliliğini yitirebilir veya değişiklik gösterebilir. En güncel bilgileri yazılımların resmi websitelerinden edinebilirisniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir