Highster Mobile

Highster Mobile

Bu yazımızda sizlere adını son zamanlarda çok duymadığımız ama geçmiş yıllarda oldukça popüler olmuş olan Highster Mobile telefon takip uygulaması hakkında  kısaca güncel bilgi vermeye ve programı değerlendirmeye çalışacağız.

highster mobile

Highster Mobile uygulaması hem android telefonlarda hem de ios telefonlarda uyumlu olarak çalışabilen potansiyel kullanıcılarına ücretsiz bir deneme versiyonu malesef sağlayamayan bir takip uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Bu bağlamda değerlendirecek olursak ve genelde kaliteli olan takip uygulamalarının ücretsiz deneme sunduklarını da göz önüne alırsak Highster Mobile bu durumda biraz sınıfta kalıyor gibi görünüyor.

Ayrıca programın web sitesini incelediğimizde her hangi bir şekilde programın Türkçe dil desteği olup olmadığı hakkında da bir bilgi biz bulamadık. Bu durumda sadece Türkçe bilen kullanıcıların programı kurarken veya programın kullanıcı panelinde kullanım yaparken zorlanabilecekleri kuvvetle muhtemel görünüyor. Şayet temel derecede bir ingilizce seviyeniz varsa o zaman tabi ki bu bir problem olmayacaktır.

Geçmiş yıllarda bir süreliğine Türkiye’de de oldukça popüler olmuş olan bu yazılımın müşteri memnuniyet açısından da çok parlak olduğunu gösteren bir veriye incelemelerimiz neticesinde ulaşmış değiliz bu durumda sizler yazılımın müşteri desteğinin çok iyi olduğunu veya iyi olduğunu söyleyebilecek kadar bir tecrübemiz malaesef olamadı.

Bu aşamada bir tavsiye yapmamız gerekirse bizler bir kaç kaliteli ve popüleritesini kalitesine borçlu olan yazılım dışında (flexispy, mspy gibi) ücretsiz deneme imkanı sunmayan yazılımları satın almadan önce biraz daha temkinli olmanızı öneririz.Tabiki yinede seçim sizin.

Highster Mobile satın almaya değermi?

Bu soruyu aklınızdan geçirdiğinizi düşündüğümüzden bu sorunuza şu şekilde cevap verebiliriz: telefon takip programları incelemelerimizden edindiğimiz tecrübelere dayanarak ve highster mobile programı hakkında yukarıdaki saydığımız nedenlerden dolayı ilk tercihlerimizin arasında değil ama yıllık olarak uygun fiyatlı olması ve ful versiyonlu olması nedeniyle bu yazılımı tercih edebilirsiniz.

Sizlerde eğer sadece kalitesini kanıtlamış , müşteri desteği konusunda iyi bir geçmişi olan ve gerek kurulum gerekse de kullanım aşamalarında hem Türkçe dil desteği hemde bilgilendirici dökümanlar sunabilen yazılımları tercih etmek istersenizilk olarak mspy flexispy gibi yazılımları tercih edebilirsiniz.

ÖRNEK DİĞER KALİTELİ TELEFON TAKİP UYGULAMALARI

MSPY

FLEXİSPY

HOVERWATCH

Not: Her nekadar güncel tutmaya çalışsakta bu sayfadaki bilgiler zamanla geçerliliğini yitirebilir veya değişiklik gösterebilir. En güncel bilgileri yazılımların resmi websitelerinden edinebilirisniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top