KİDS SHİELD

KİDS SHİELD YÜKLE ÜCRETSİZ DENE

Bu yazımızda, telefon takip programı denilince en çok tercih edilen Android telefon izleme programlarından birisi olan Kids Shield yazılımı hakkında bilgi sunmaya çalışacağız. Kids Shield programı Android cihazlara özel olarak tasarlanmış ve özellik içeriği olarakta oldukça kapsamlı bir takip aplikasyonudur.

Kids Shield programını takip etmek istediğiniz Android telefona sadece 3 – 5 dakika kadar sürecek kolay bir kurulum aşaması ile kurabilirsiniz. Bu programı yüklendiği telefon ile yapılan özellikleri dahilinde olan verileri kaydeder ve program kullanıcısının online kullanıcı paneline iletir. Böylelikle takip edilen telefondan gelen tüm veriler bu online kullanıcı paneli üzerinden görülebilir.

Kids Shield programı özellikle anne ve babalar için hazırlanmıştır , yani ebeveyn kontrolü sağlamak isteyen anne ve babaların çocuklarını korumalarına ve takip edebilmelerine yönelik alacakları aksiyonlarına yardımcı olmak maksadıyla kullanıcılara sunulmaktadır. Sizlerde eğer çocuklarınızın online güvenlikleri hakkında sıkıntı yaşıyorsanız, onların her an nerede olduklarını kimlerle gerek online platformlarda gerekse de günlük yaşantılarında birlikte vakit geçirdiklerin, her an için bilmek istiyorsanız bu program tam da size göre bir işlev sunmaktadır.

KİDS SHİELD ÜCRETSİZ DENEME NASIL YAPILIR?

Ücretsiz olarak bu yazılımı kullanmak istiyorsanız öncelikle çocuğunuzun telefonuna bu programı yüklemeniz gerekmektedir. Yükleme işlemiprogramın yükleme linkine tıklanarak telefona programın indirilmesi ve sonrasında 3- 5 dakika kadar olan bir kurulumu gerçekleştirmeniz ile yapılır.

Uzaktan bir yükleme söz konusu değildir. Yani yapmanız gereken şey çocuğunuzun telefonunu elinize alıp yükleme linkine tıklamak programı indirmekve sonrasında kurmaktır.

KİDS SHİELD YÜKLEME İŞLEMİ BİTİNCE NASIL DEVAM EDİLİR?

Yükleme işlemini bitirdiğinizden hhemen sonra e-mailinize yazılım kullanım koşullarını belirten bir e- posta alırsınız. Bu epostada yer alan ilgili linke tıklayıp kullanım koşullarını onayladığınızda sistem sizi Kids Shield kullanıcı panelinize yönlendirir ve bu aşamadan sonra yazılımı ücretsiz olarak denemeye başlamış olursunuz.

Ücretsiz deneme versiyonu da full özellikli olup deneme süreniz içerisinde bu özellikleri tam olarak deneme imkanı bulabilirsiniz. Deneme süreniz bittiğinde kullanıma devam etmek istemeniz durumunda 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık kidsshield Lisans Kodu satın alabilir ve kullanımınıza bu lisans sürenizce devam edebilirsiniz.

KİDS SHİELD LİSANS KODU SATIN AL

Eğer zaten şuan ücretsiz deneme yaptıysanız veya mevcut kullanım lisansınızı yeni bir lisans kodu satın alıp uzatmak istiyorsanız hemen aşağıdaki linkten en uygun fiyat ile lisans kodu satın alabilirsiniz.

kids shield satın al