Kids Shield Telefon

KİDS SHİELD NEDİR?

Telefon takip apliksayonları alnında özellikle Android telefonlar için tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Kids Shield yazılımı ebeveyn kontrolü sağlamak isteyen anne ve babalara çocuklarının telefonlarını takip açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Çocukların her an nerede olduklarını kimlerle online iletişim içerisinde bulunduklarını , telefonları ile hangi sosyal platformlarda bulunduklarını ve o platformlarda ne tür paylaşımlar yaptıklarını ve buna benzer nasıl bir etkileşim içerisinde bulunduklarının kontrolünü kids shield programı ile sağlayabilirlier.

KİDS SHİELD NASIL YÜKLENİR?

Kids Shield programını çocuğunuzun telefonuna yükleme işlemi ve sonrasında da o telefonun online takibini sağlayabilmek oldukça kolaydır diyebiliriz. Öncelikle çocuğunuzun telefonunu elinize alıp programın indirme linkine tıklamalı ve programı telefona indirip sonrada kurulumunu yapmak gereklidir.

Tüm bu programı indirme ve kurulumunu yapma işlemi en fazla 3- 5 dakika kadar sürmektedir. Çok zor olmayan bir kurulum aşaması bulunmaktadır sadece bir kaç tıklama yapmanız ve ilgili sayfalar ekrana geklince kullanım koşullarını onaylayıp, emailinizi girip ve sonrasında da  kullanıcı şifrenizi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki Kids Shield programı kurulumunu yapmanızın hemen ardından kurulum sırasında belirtmiş olduğunuz email adresinize kullanım koşulları ile ilgili bir email gelecektir. Bu email açıp kullanım koşullarını emailinizdeki ilgili linke tıklayıp onayladığınızda siztem sizi online kullanıcı panelinize yönlendirecektir. Böylelikle 24 saat süresince yazılımı full özellikli olarak kullanabileceksinizdir.

KİDS SHİELD 24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME

Hemen yukarıda sizlere açıklamaya çalıştığımız adımları maddeler olarak bir kez daha gözden geçirmek istersek

  1. Öncelikle yükleme linkine tıklanır ve yazılım telefona indirilir
  2. İndirdiğiniz apk dosyasına tıklanarak kuruluma geçilir.
  3. Kurulum ekranındaki adımlar izlenerek kurulum tamamlanır
  4. Kurulum sonrası herhangi bir diğer cihazdan e-mailinize girip Kids Shiled den gelen epostadaki Kullanım Koşulları linkine tıklanır ve onaylanır.

Tüm bu yukarıdaki işlemlerden hemen sonra yani kullanım koşulları emailini epostanızdan tıklayıp onayladığınız anda sistem sizi Online Kullanıcı Panelinize yönlendirecektir. Bu kullanıcı panelinize girdiğinizde artık 24 saat ücretsiz deneme yapmaya başlamışsınız demektir.

Kids Shield Kullanım Lisans Kodu Satın Almak

Kurulum sonrası online kullanıcı panelinize girip 24 saat ücretsiz deneme yapmaya başladınız ve full özellikleri ile yazılımı bu süre boyunca kullandınız ve ücretsiz deneme süreniz bitti. Bu durumda kullanıcı panelinize hala giriş yapabilirsiniz ama panelinizdeki verileri görmeniz ücretsiz deneme sürenizin bitmesiyle sonlanır ve kullanıcı panelinize veri akışı kesilmiş olur.

Bu durumda eğer siz kullanımınıza devam etmek istiyorsanız Kids Shield kullanım lisans kodu satın almanız gerekir. Kullanım lisans kodu satın aldığınızda yaklaşık 5- 10 dk sonra satın alma sırasında belirteceğiniz emailinize lisans kodunuz gelir.

Bu lisans kodunu online kullanıcı panelinize girdiğinizde kullanım süreniz otomatik olarak satın almış olduğunuz süre kadar uzar.

Yani kısaca maddeler halinde belirtirsek

  1. Kullanım Lisns Kodu Satın Alınır
  2. Satın alma sonrasında 5 dk kadar süre sonra emailinize satın almış olduğunuz lisans kodu gelir
  3. Bu gelen kodu online kullanıcı panelinize girersiniz ve kullanım süreniz satın aldığınız süre kadar uzar.

KİDS SHİELD ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Android izleme takip programları arasında bir kıyaslama yapacak olursak Kids Shield programı özellikleri açısından diğerlerinden oldukça önde bir programdır diyebiliriz. Özelliklerini tek tek saymak oldukça uzun süreceğinden kısaca sizlere şunu söyleyebilirizki aradığınız tüm özellikleri Kids Shield programında bulmanız mümkündür.

Whatsapp takip programı olarak Kids Shield oldukça iyi bir iş çıkaracaktır, diğer öne çıkan özellikleri olan canlı ses aktarımı özelliği ve canlı kamera bağlantısı özellikleri ilede bu yazılım oldukça ön plana çıkmaktadır.

kids shield satın al

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − three =

Scroll to Top