Kodsuz Whatsapp Takip

 • Kodsuz Whatsapp Takip

  Kodsuz Whatsapp Takip Nedir?

  Bu yazımızda sizlere kodsuz whatsapp takip nedir? Nasıl yapılır ve hangi telefon takip programları ile kodsuz bir whatsapp takibi gerçekleştirebilirsiniz konularına değineceğiz ve dilimiz döndüğü ölçüde bu konu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

   

  kodsuz whatsapp takip

  whatsapp takip programi


  Öncelikle kodsuz whatsapp takip programı ne demektir şeklinde kendimize sorduğumuzda bu terimin aslında çokda bir şeye karşılık gelmediğini görmekteyiz. Çünkü kodsuz demek aslında tam olarak ne demektir bu kısmı çok anlaşılır değildir. Bu terim daha çok web sitelerinin kendilerin ön plana çıkarmak için bir nevi uydurdukları ama aslında altı çok da dolu olmayan bir google arama teriminden başka birşey değildir. Daha çok web sitelerinin aramalarda daha aktif olarak görünmesini ve google da konuya yakın kelimelere ilgi gösteren ve bu konularda arama yapan kişileri web sitelerine yönlendirmek için kullanılan bir nevi abartılan bir terimdir.

  Bunu sizlere şu şekilde bir örnekleme ile özetleyip biraz daha kolay bir şekilde anlamanıza yardımcı olmaya çalışalım. Örneğin siz google’da bir whatsapp takip programı arıyorsunuz ve bu aramayı yaptığınızda doğal olarak karşınıza konuyla alakalı olan ve bir çok takip yazılımının websiteleri çıkacaktır. Tabi siz bu aramayı yaparken muhtemelen whatsapp takibi yapmanıza yarayacak yani özellikleri arasında whatsapp mesajlarını, whatsapp video ve sesli mesajlarını kısacası whstaapp ile paylaşılan tüm verileri sizin takip etmenizi sağlayacak cihaza yüklenebilir olan yazılımlar arıyor olacaksınınız. İşte bu kısımda karşınıza Kodsuz Whatsapp Takip terimi çıkıyor. Bu terim karşınıza çıktığında siz doğal olarak şu şekilde algılayabiliyorsunuz ” aaa bak kodsuz yani hiç bir işlem yapmadan whatsapp takibi sağlayan bir program veya bir site var, hemen buna bir bakayım ne kolay bir şey ya süper” evet sizin bu arama terimini gördüğünüzde genel olarak ve doğal olarakta algılayacağınız şekil genelde budur.

  Ama siz bunu bu şekilde algıladığınızda doğal olarak düşünüyorsunuz ki biraz önce bahsettiğim tüm bu whatsapp verilerini yani mesajlaşma içeriklerini sesli ve görüntülü whstapp gönderilerini bu şekilde kodsuz yni hiç bir cihaza yükleme işlemi yapmadan görebileceğiniz yani takip edebileceğinizi düşünüyorsunuz. İşte burası çok de net olmayan ve biraz daha üzerinde kafa yormanız gereken yer aslında.

  Kodsuz Whatsapp İzleme Ne Demek?

  Çünkü bilgimiz dahilinde olduğu kadarıyla sizlere söyleyebiliriz ki biraz önce bahsettiğimiz şekilde yani detaylı bir whatsap takibi yapabilmek ancak takip edilecek cihaza yani telefona takip yazılımının yüklenmesi ile olmaktadır. Bunun haricinde sadece telefon numarsı bilinerek cihaza hiç bir yükleme işlemi yapmadan bir telefon takibi yapmak bu anlamda çok mümkün değildir. Zaten biraz daha iyi düşünürseniz bunun bu şekilde olamıyacağına kendinizde kanaat getirebilirsiniz. Aksi olsaydı zaten kişiler kolaylıkla diğer istedikleri bir numarayı istedikleri bir zamanda kolaylıkla takip edebilirlerdi ki bu da yasal olarak zaten mümkün olamayacaktır. Çünkü bu şekilde yapabilinecek bir takip işlemi yasal olmayacağından sizleri yasalar karşısında suçlu duruma düşürebilir. Bu yüzden sizlere sadece telefon numarası bilinerek takip edebileceğinizi öneren veya bu şekilde kendilerini lanse edenlere biraz daha mesafeli ve şüpheci yaklaşmanızda yarar var diye düşünmekteyiz.

  Kodsuz Whatsapp Takibi Nasıl?

  Evet kodsuz whatsapp takip nedir? Bu şekilde web de bir arama yaptığımızda sizlere sunulan bir çok yazılım görebiliyoruz. Zaman zaman isimleri değişse de bu şekilde reklam yapılan yazılımlar bulmak mümkün. Aralarında bazı yazılımlar sizlere whatsapp’ta bazı verileri sunabiliyorlar mesela whstapp’ta ne zaman online olundu ne zaman whatsapp’ta en son paylaşım yapıldı gibi bazı basit verileri sunan bu tür yazılımlar bulmak mümkün ama yukarıda bahsettiğimiz detaylı mesajlaşma verisi aktaran veya diğer video ve sesli whatsapp verisi aktarabilen bu tür kodsuz whatsapp takip yazılımı en azından bizim bilgimiz dahilinde henüz yok.

  Eğer siz böyle bir yazılım kullandıysanız ve bu konu hakkında kendİ tecrübelerinize dayanan yorumlarınızı bizlerle paylaşmak isterseniz yorum olarak konumuza katkıda bulunabilirsiniz.

  Full Özellikli Whatsapp Takip Programları Hangileridir?

  Peki sizlere whatsapp takibini full olarak sağlayabilecek hangi yazılımları önerebiliriz diye bize soracak olursanız tabi ki web sitemizin ana menüsünde olan yazılımlar yani mspy, flexispy ve hoverwatch programlarını tavsiye olarak alabilirsiniz. Hem kullanım kolaylıkları hemde sizlere sunacakları diğer takip fonksiyonları ile sadece whatsapp takibi değil tam bir telefon takibi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

  Mspy Flexispy ve Hoverwatch programları hakkında detaylı inceleme sayfalarımıza bakıp programların özellikleri hakkında genel bilgi sahibi olabilir bizim yaptığımız deperlendirme ve sıralamayı inceleyeilirsiniz. Ayrıca bu yazılımların resmi sitelerinin linklerini sitemizde bulabilir ve o linklere tıklayıp yazılımların resmi sitelerinden çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

   

   

  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 comment

Leave a reply

four + ten =