Monitor Minor

Monitor Minor telefon takip programı özellikle Android telefonlar için geliştirilmiş alanında en iyi olan takip yazılımlarından bir tanesidir. Sadece Android cihazlara uyumludur bu yüzden eğer iphone telefonlara özel bir takip programı arıyorsanız monitor minor uyumlu olmayacaktır. İphone için bir izleme programı arıyorsanız flexispy veya mspy programlarını değerlendirebilirsiniz.

monitor minor

Monitor Minor programı ne kadar iyi?

Şunu en baştan belirtelim ki monitorminor bir android telefon izleme yazılımından beklentinizi neredeyse tamamen karşılayabilecek belkide beklentilerinizin ötesinde bir memnuniyet yaratacak fonksiyonlar ile donatılmış bir yazılımdır.

Monitor Minoru farklı yapan özellikler nelerdir?

Bir telefon takibi programından beklentiniz olabilecek temel özelliklerden olan whatsapp takibi, mesajların takibi , diğer sosyal platformların takibi örneğin skype, line, tinder gibi uygulamların takibi de dahil olmak üzere çok geniş bir alanda sizlere sosyal mesajlaşmaları izleme imkanı verir.

Özellikle whatsapp iletilerinin, gönderilerinin ve whatsapp üzerinden iletişimin tam olarak izlenebilmesine imkan verir.

Face ve diğer benzeri aplikasyonlar ile yapılan yazısmalar ve paylaşımlardan haberdar olmanızı sağlayacak özellikleri mevcuttur ve tüm bu özellikler sizlere ücretsiz deneme versiyonunda full olarak sunulmaktadır.

Monitor Minor programını diğer çoğu yazılımdan ayıran extra özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerin en belirgin olanı takip edilen cihazın kamerasının canlı olarak veya kayıt alınarak takip edilebilmesine imkan veren fonksiyonlarıdır. Bu fonksiyonda yine ücretsiz deneme süresinde full olarak kullanılabilir halde sunulmaktadır.

Ayrıca bahsedilmeye değer diğer yazılımların çoğunda sunulamayan özelliklerinden bir tanesi de Keylogger özelliğidir. Bu özelliği sayesinde takip edilen cihazda tuşlanan tüm yazı karakterleri kaydedilir ve dolayısıyla tüm yazılanları kullanıcı panelinizden takip edebilirsiniz. Bu özelliğe Keylogger özelliği veya tuş vurucu kaydedici özellikte denebilmektedir.

Monitor Minor Kurulumu Kolay Mı?

Genel anlamda telefon takip uygulamaları kurulumları kolaylaştırılmış ve kısa süre içerisinde kurulabilen yazılımlardır. Monitor Minör programı da hem kurulum kolaylığı hemde kurulum süüresi açısından oldukça kolay bir şekilde yapılabilen bir uygulamadır.

Sadece kurulum yapacağınız telefonu manuel olarak elinize alıp 2 – 5 dakika gibi bir süre ayırıp bu kurulumu kolaylıkla yapabilirisniz.

Monitor Minor Programı Yüklendiği Cihazda Görünür mü?

Günümüzde en popüler telefon takip uygulamaları dahil hemen hemen hepsi kurulum tamamlandıktan sonra cihazda kendilerini gizlerler ve ekranda herhangi bir simge olarak görünmezler. Monitor Minor telefon takibi programı da en az diğer yazılımların sunduğu kadar cihazda gizli modda çalışmaktadır. Dolayısıyla cihazda görünür bir pozisyonda bir aplikasyon simgesi bulunmaz.

Monitor Minor Ücretsiz Deneme Nasıl Yapılır?

Ücretsiz olarak deneme yapma imkanı sunan monitor minör programını deneyebilmeniz için öncelikle takib etmek istediğiniz telefona yükleme manuel olarak yani telefonu elinize alarak yükleme yapmanız gerekmektedir. Yükleme işlemi 2-5 dakika arası sürer yanlız sizin pratikliğinize göre bu süre çok daha kısa olabilir. Hızlı bir yükleme ile 1 -2 dakikada yüklenebilir.

Yüklemenin hemen ardından yükleme sırasında belirtmiş olduğunuz email adresinize kullanım koşullarını belirten bir onay emaili gelir. Bu onay emailini açıp kullanım koşullarını onayladığınızda sistem sizi online kullanıcı panelinize yönlendirecektir. Bu online kullanıcı paneliniz üzerinden cihazla ilgili verileri görebilir ve dolayısıyla şuan 24 saat olan deneme sürenizce yazılımı ücretsiz deneyebilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Bitince Kullanıma Nasıl Devam Edebilirsiniz?

Ücretsiz deneme süreniz bittiğinde kullanıma devam etmek istiyorsanız monitor minor lisans kodu satın almanız ve sonrasında satın almış olduğunuz kodu kullanıcı panelinize girmeniz gerekir. Kodu panelinize girdiğinizde kullanım süreniz satın almış olduğunuz kullanım lisansı süresi kadar otomatik olarak uzar.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top