Mspy Nedir ? Mspy Kurulumu Nasıl Yapılır?

Mspy yazılımı nedir ? Telefon takip programı denilince son 5 yılın en çok tercih edilen ve ilk akla gelen yazılımlarından mspy uzaktan izleme yazılımını sizlere biraz daha yakından tanıtmak istiyoruz.

Mspy Nedir ?

Mspy popülaritesini özelliklerinin çeşitliliğine, kullanım kolaylığına ve en önemlisi de şimdiye kadar sunduğu hizmetin kalitesine borçludur. Peki Mspy nedir ? Tüm dünya geneline yayılmış geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan spy yazılımı , kullanıcılarından da aldığı geri dönüşümler ile kendisini geçtiğimiz her yıl daha da geliştirmiş ve şu anki mükemmel seviyesine ulaşmıştır. Yazılım bir telefon takip programı olmasının yanında aynı zamanda PC ve tabletlerlede uyumlu olarak kullanılabilen versiyonları bulunan oldukça fonksiyonel bir takip yazılımıdır. Sitemizi incelediğinizde zaten bu detaylara kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Şimdi sizlere mSpy’ı biraz daha detaylı tanıtmaya başlayalım.

Mspy Nedir Nasıl Kullanılır ?

Bu yazılım takip edilen telefonda arka planında görünmez olarak çalışır ve takip edilen telefonun tüm aktivitelerini takibe alır. Bunlar arasında Arama kayıtları, Yer tespiti, İnternet geçmişi, Fotoğraflar, Videolar, e-postalar, SMS’ler, Skype, WhatsApp, Tuş kaydedici ve çok daha fazlası bulunuyor. Kullanımı kolay kontrol paneli ve 7/24 canlı müşteri hizmetleri yazılımı çocuklarınızın güvende olmasını ve çalışanlarınızı da üretken olmasını sağlamak için en iyi çözüm haline getiriyor.

Myspy programı tüm dünya baz alındığında dahi oldukça talep gören bir yazılım olmasından dolayı bir çok online mecrada kendisinden bahsettirdiğini kolaylıkla görebilirsiniz bu durum bir anlamda programın ne ölçüde güvenli bir yazılım olduğunun kanıtıdır. Mspy programını en güncel ve güvenilir yerden satın alabilmeniz için yazımızın hemen altına hızlı satın alma düğmesi vererek paylaşmış durumdayız. myspy yazılımınnı her hangi bir kaynaktan satın almak yerine güvenilir satın alma linkimizi kullanıp satın almanız faydanıza olacaktır. Sizler her hangi bir siteyi geziniyor olsanız bile satın almaya karar verdikten sonra sayfamızda bulunan buton ve linkler ile mySpy’ı güvenilir şekilde satın almanızı tavsiye ederiz.

mspy satın al

Mspy Nasıl Kurulur ?

Mspy android veya iphone bir telefona çok kolay bir şekilde sadece 2  3 dakika kadar bir zamanda kolaylıkla kurulabilir. Tek yapmanız gereken satın satın aldıktan sonra emailinize gelecek olan mspy kullanıcı adınızı ve kullanıcı şifrenizi kullanarak mspy online panelinize girmek ve oradaki mspy kurulum sihirbazı sayfasındaki adım adım kurulum adımlarını size gösterildiği şekilde takip edeceğiniz telefona yüklemektir. İşlem oldukça kolay ve bir okadarda hızlı yapılabilmektedir. Peki Mspy nedir özellikleri nelerdir?

 • WhatsApp, SMS, arama kayıtları, konum takibi ve başka 25 özellik
 • Android, iOS, Windows PC ve Mac OS ile uyumludur
 • Tüm tarayıcılardan erişim sağlanabilir
 • Birçok dilde 7/24 destek
 • İlk kurulumda ücretsiz online yardım

Mspy Nasıl Yüklenir ?

 • Ürün İsmi : mSpy
 • Piyasaya sürülme : 2011
 • Takip edilebilen : Akılı Telefonlar, Tabletler ve Masaüstü Cihazlar
 • Uyumluluk : Android, iOS 9 dahil iOS
 • Özellikler : Arama detayları, kısa mesaj, e-posta, fotoğraf, GPS, internet sayfaları izleme, takvim kayıtları, not detayları, sohbet uygulamaları takibi
 • İleri özellikleri: Siteleri engelleme, gelen aramaları engelleme, mesajlaşma, coğrafi sınırlama
 • Takip edilebilen Anlık Mesajlaşma Uygulamaları : WhatsApp, Instagram, Snapchat, Line, Skype, Viber, iMessage, Telegram, Tinder ve daha fazlası
 • Teknik Desteği : 7 gün / 24 saat
 • Fiyatı : Standart paket aylık 91.99TL / Premium paket aylık 212.99 TL
 • Fiyatta Avantaj Oluşturmak : 12 aylık alındığında Standart paket aylık fiyatı 25 TL ye Premium paket ise aylık 50 TL ye tekabül etmektedir.
 • Fiyat Listesi  : Güncel Fiyat Listesi İnceleyin
 • Yazılım Dil Desteği : dil desteği
 • Editör Puanı :  5 yildiz

mspy online demo

Takip programının özellikleri nelerdir?

Güncel program ile artık gözünüz arkada kalmayacak! Takip edilen telefonun hangi numaralarla konuştuğunu, kimlerle görüştüğünü, telefon rehberinde kayıtlı mı değil mi? Kaç kez çağrı gelmiş veya çağrı yapılmış ? Ya da hangi saatlerde ne kadar görüşülmüş ? Tüm ayrıntılarıyla görebileceksiniz.

Yazılımın özellikleri saymakla bitmez… Myspy yüklemiş olduğunuz telefon kullanıcısı kimlerle mesajlaşıyor veya whatsapp, viber, skype, facebook messenger gibi anlık sohbet uygulamalarında neler yazıştığını harfiyen görebilirsiniz.

Yer tespit özelliği ile takip edilen telefonun anlık olarak nerede olduğunu ve nerelere gittiğini görebileceksiniz ve bu sayede hedef cihazın bulunduğu yerden her zaman mspy sayesinde haberiniz olacak.

Bu yazılımın sadece bazı özellikleri hakkında kısaca yer vermek istiyorum çünkü myspy’ın sağlamış olduğu özellikler ve sağladığı faydalar oldukça fazla bu nedenle sizleri yormama adına bazı özelliklerinden aşağıda özet olarak bahsedeceğim.

Arama Detayları

Casus Programı gelen ve giden aramaların kronolojik kayıtlarını tutar ve sizin bunları almanızı sağlar.

 • Aramanın zamanı
 • Arama süresi
 • Yapılan aramaların sayısı
 • Arayanın adı veya numarası (cihazın adres defterinde kayıtlı ise)

Gelen Aramalar Kısıtlamaları

Takip yazılımı sizin seçilen telefon üzerinde önceden ayarlanmış numaralardan gelen aramaları engellemenizi sağlar.

 • Sınırsız sayıda telefon numarasını engelleyebilirsiniz.
 • Engellemeleri Kontrol Panelinizden yönetin.

SMS ve MMS Takibi

mSpy mobil takip yazılımı sayesinde hedeflediğiniz cep telefonunda atılan tüm kısa mesajlar veya MMS ve aynı zamanda alınan tüm kısa mesajlar ve MMS’ leri takip edebilirsiniz. Hatta bu mesajlar atıldığı veya geldiği anda yazılım tarafından kayıt altına alındığı için, telefon üzerinden silinse bile onlara ulaşabilirsiniz.

 • SMS metnini
 • SMS’in geliyor mu gidiyor mu olduğunu
 • SMS’in Göndereni/Alıcısı
 • SMS’in zamanı ve tarihi
 • Kontrol Panelinizden tüm SMS konuşmalarını gösterme ve yönetme şansı.

E-Mail Takibi

Mobil takip yazılımı ile istediğiniz telefondan e-posta yoluyla kimlerle görüşüldüğünü takip edebilirsiniz. Çocuklarınızı çeşitli tehditlerden uzak tutabilmek için veya çalışanlarınızın yetkileri dışında e-postalarını kontrol edebilmek ve benzeri alanlarda sayısız faydalar sağlayacak olan bu özellik sayesinde, gerçekleri yakından takip edebileceksiniz.

GPS Üzerinden Konum Belirleme

Yüklenmiş olan mobil cihazın GPS üzerinden hangi konumda olduğu harita üzerinde belirlenebilmektedir. Bu müthiş özellik sayesinde çocuklarınızın gerçekten söylediği yerde olup olmadığı veya çalışanlarınızın nerede olduğunu rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

İnternet Kullanımı Takibi

Program yüklenmiş olan cihaz üzerindeki tarayıcılardan girilen tüm sitelerin bağlantıları kayıt altına alınır. Bu sayede izlemek istediğiniz kişinin, internet üzerinde nerelere girdiğini istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Adres Defteri ve Takvim Planlaması Takibi

Bu yazılım sayesinde hedef mobil cihazın adres defterine erişebilir ve girilmiş tüm kayıtları öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde telefonun takvim defterine ulaşabilir ve planlanmış tüm tarihlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Anlık Mesajlaşma Programlarının Takibi

WhatsApp takibi, skype takibi, viber, snapchat gibi anlık mesajlaşma yapılabilen tüm programları my spy sayesinde takip edebilirsiniz. Bu programlarla yapılan tüm anlık mesajlaşmaları kayıt altına alan my spy sayesinde, hiç bir görüşmeyi kaçırmayacaksınız.

Uygulama Takibi ve Kontrolü

Program yüklenmiş olan cihaz üzerinde çalışan tüm uygulamaları ve programları takip edebilir, zararlı gördüklerinizin çalışmasını engelleyebilirsiniz.

Multimedya Dosyaları Takibi

Takip programı yüklenmiş olan cihaz ile çekilen tüm fotoğraflar ve videoları görebilirsiniz. Hedef cihaz ile çekilen tüm fotoğraf ve videolar kullanıcı hesabınızda kayıt altına alınmaktadır.

Telefon Fonksiyonlarının Uzaktan Kontrolü

İzleme programı yüklenmiş olan cihazların tüm fonksiyonlarını uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede cihazın çalınması veya kaybolması gibi durumlarda cihazı kilitleyebilir veya erişilmesini istemediğiniz tüm bilgileri uzaktan silebilirsiniz.

analizAnaliz Raporlama

Takip ve izleme yazılımının bu özelliği, birçok cihazın izlenmesi gerektiği veya iş yoğunluğundan kaynaklı olarak gerekli takibi tam yapamadığınız durumlar için kullanıcılara sunulmaktadır. Hedeflenmiş olan cihazın tüm etkinlikleri ile ilgili ayrıntılı raporları kullanıcılarımıza sunan bu özellik sayesinde, en yoğun olduğunuz zaman dilimlerinde bile gerekli takibi ayrıntılı olarak yapabileceksiniz.

Müşteri Hizmetleri

Günün her saati ve her günü olmak üzere program ile ilgili online desteği sayesinde, 7/24  sorularınıza cevap alabilirsiniz. Sektöründe en geniş canlı müşteri hizmetleri destek ekibine sahiptir.

mspy goldMspy nedir , Neden mSpy kullanmalısınız ?

 • Mspy Nedir ? Mspy Kurulumu Nasıl Yapılır? Bu takip yazılımı uzun bir araştırma ve geliştirme süreci sonucunda, en çok kullanılmakta olan cihazlara uyumlu olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Telefon izleme cihazlarda bulunan ve aktarılması istenen tüm verilerin güvenliği garanti etmektedir.
 • Benzeri takip yazılımlarından farklı bir altyapıya sahip olarak tasarlanmış olam telefon takip programı, SMS komutları kullanmamaktadır.
 • Yazılımı ile ilgili olarak her konuda donanımlı müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için, e-mail göndermeniz, Skype aracılığıyla müşteri hizmetlerine ulaşmanız veya çağrı merkezlerini aramanız yeterlidir. Müşteri hizmetlerinden 7/24 yazılımla ilgili teknik destek alabilirsiniz.
 • On Gün boyunca programı kullanan tüm  müşterileri, programı beğenmediği takdirde iade edebilir ve ücret iadesi alabilirler.
 • Cep telefonu takip yazılımı tüm kullanıcılarına sadece gerçeği vaad etmektedir. Yazılımın en fazla kullanıldığı alanlar olan çocuklarınızın veya çalışanlarınızın kontrolünde üst düzey verimlilik sağlamış bir yazılımdır.
 • Mspy nedir ? Online olarak erişebildiğiniz, ücretsiz olarak sunulan bu gps takip programı kontrol panelinin demosu üzerinden, casus takip yazılımının kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış kolay kullanışlı ve özellik çeşitliliğini ayrıntılarıyla inceleyebilirsiniz.
 • Monitor yazılımı önceleri sadece bilim kurgu filmlerinde kurguyu oluşturan özellikleri kullanıcılarına sunabilen bir yazılımdır. GPS üzeriden konum belirleme, gelen ve giden mesajları görebilme, arama kayıtlarının izlenebilmesi, uzaktan cihaz kontrolünü sağlaya bilme, internet geçmişinin takip edilebilmesi gibi bir çok üstün özellikleri barındıran yazılımdır.
 •  Takip yazılımı, benzeri diğer tüm programlardan farklı bir çalışma yapısı ve anlayışına sahip olarak dizayn edilmiştir. Tüklü olduğu cihaz üzerinde aktif olarak çalışırken, cihazın kullanıcısı tarafından fark edilmesi mümkün değildir.

Mspy ile Emniyetli ve güvende hissetmek için ayda sadece 25 TL

mspy satın al

Scroll to Top