Mspy Programının Özellikleri Nelerdir ?

 • Mspy Programının Özellikleri Nelerdir ?

  Mspy Hangi Özelliklere Sahiptir

  mSpy telefon takip programı sizlere maksimum özellikleri ile tam bir takip imkanı sunmaktadır, mspy özellikleri ile takip ettiğiniz Android veya iPhone telefonlarla gerçekleştirilen tüm aktivitelere sorunsuz ulaşırsınız. En önemli özellikleri nelerdir şöyle bir göz atmak istermiziniz?

  Cep telefonu ve bilgisayarları takip etmek konusunda 1 numara yazılım mSpy;  mSpy apk online , çocuklarınıza göz kulak olmak, hırsızlığı önlemek ve çalışanlarınızın performansını denetlemek için en popüler ve kullanıcı dostu uygulamadır. Mobil takip yazılımımız, arama kaydı geçmişi, GPS konumu, takvim güncellemeleri, metin mesajları, e-postalar, web geçmişi ve daha birçok aktiviteyi takip edecek şekilde hedef cihazda çalışır! Kolay ve adım adım kurulumdan sonra kişisel çevrimiçi mSpy hesabınızı oluşturun ve takip edilen verileri hemen görüntülemeye başlamak için giriş yapın.
  mSpy telefon takip programının sizlere sunduğu özelliklerin full listesini görmek ve istersenizde online demo hesabınza girip özelliklerin kullanıcı panelinizde nasıl göründüklerine bakmak isterseniz hemen aşağıdaki linke tıklayıp bunu yapabilirsiniz.

  mspy özellikleri

  Peki Mspy Programının Özellikleri Nelerdir ?

  Arama Takibi Özelliği:

  mSpy apk programı yüklendiği cep telefonu ile yapılan her aramayı kaydeder ve kullanıcısına bu kayıtları liste halinde gonderir. Mspy ın bu özelliği sayesinde takibini yaptığınız telefonla yapılan (gelen ve giden aramalar) hiç bir arama sizin kontrolünüz dışında kalmaz, Mspy tarafından kaydedip size gönderilen bu bilgileri mspy online panelnize giriş yaparak kolaylıkla görebilir  isterseniz bilgisayarınıza indirebilir istersenizde silebilirsiniz.

  Mesaj Takibi: 

  mSpy mobil takip yazılımı sayesinde hedeflediğiniz cep telefonunda atılan tüm kısa mesajlar veya MMS ve aynı zamanda alınan tüm kısa mesajlar ve MMS’ leri takip edebilirsiniz. Hatta bu mesajlar atıldığı veya geldiği anda mSpy tarafından kayıt altına alındığı için, telefon üzerinden silinse bile onlara ulaşabilirsiniz. Bu özellikleri nelerdir ;

  ✔SMS metnini

  ✔SMS’in geliyor mu gidiyor mu olduğunu

  ✔SMS’in Göndereni/Alıcısı

  ✔SMS’in zamanı ve tarihi

  ✔Kontrol Panelinizden tüm SMS konuşmalarını gösterme ve yönetme şansı.

  GPS Üzerinden Konum Belirleme: 

  mSpy apk yüklenmiş olan mobil cihazın GPS üzerinden hangi konumda olduğu harita üzerinde belirlenebilmektedir. Bu müthiş özellik sayesinde çocuklarınızın gerçekten söylediği yerde olup olmadığı veya çalışanlarınızın nerede olduğunu rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

  Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

  Anlık Mesajlaşma Programlarının Takibi:

  Mspy Programının Özellikleri arasındaki Skype, WhatsApp gibi anlık mesajlaşma yapılabilen tüm programları mSpy sayesinde takip edebilirsiniz. Bu programlarla yapılan tüm anlık mesajlaşmaları kayıt altına alan mSpy sayesinde, hiçbir görüşmeyi kaçırmayacaksınız.

  Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

  Skype

  WhatsApp

  iMesajlar

  Facebook

  İnternet Kullanımı Takibi:

  Online mSpy apk yüklenmiş olan cihaz üzerindeki tarayıcılardan girilen tüm sitelerin bağlantıları kayıt altına alınır. Bu sayede izlemek istediğiniz kişinin, internet üzerinde nerelere girdiğini istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

  Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

  Gözatma Geçmişi

  Web Sitesi imleri

  Web site Engellemesi

  E-Mail Takibi:

  mSpy mobil takip yazılımı ile istediğiniz telefondan e-posta yoluyla kimlerle görüşüldüğünü takip edebilirsiniz. Çocuklarınızı çeşitli tehditlerden uzak tutabilmek için veya çalışanlarınızın yetkileri dışında e-postalarını kontrol edebilmek ve benzeri alanlarda sayısız faydalar sağlayacak olan bu özellik sayesinde, gerçekleri yakından takip edebileceksiniz.

  Adres Defteri ve Takvim Planlaması Takibi:

  mspy özellikleri sayesinde hedef mobil cihazın adres defterine erişebilir ve girilmiş tüm kayıtları öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde telefonun takvim defterine ulaşabilir ve planlanmış tüm tarihlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

  Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

  Takvim Faliyetleri

  Kişiler

  Uygulama Takibi ve Kontrolü:

  mSpy yüklenmiş olan cihaz üzerinde çalışan tüm uygulamaları ve programları takip edebilir, zararlı gördüklerinizin çalışmasını engelleyebilirsiniz.

  Multimedya Dosyaları Takibi:

  Mspy yüklenmiş olan cihaz ile çekilen tüm fotoğraflar ve videoları görebilirsiniz. Hedef cihaz ile çekilen tüm fotoğraf ve videolar mSpy hesabınızda kayıt altına alınmaktadır.

  Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

  Telefon Fonksiyonlarının Uzaktan Kontrolü:

  mSpy yüklenmiş olan cihazların tüm fonksiyonlarını uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede cihazın çalınması veya kaybolması gibi durumlarda cihazı kilitleyebilir veya erişilmesini istemediğiniz tüm bilgileri uzaktan silebilirsiniz.

  Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

  Analiz Raporlama:

  mspy yazılımının bu özelliği, birçok cihazın izlenmesi gerektiği veya iş yoğunluğundan kaynaklı olarak gerekli takibi tam yapamadığınız durumlar için kullanıcılara sunulmaktadır. Hedeflenmiş olan cihazın tüm etkinlikleri ile ilgili ayrıntılı raporları kullanıcılarımıza sunan bu özellik sayesinde, en yoğun olduğunuz zaman dilimlerinde bile gerekli takibi ayrıntılı olarak yapabileceksiniz.

  Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

  Kapsalmlı Raporlar

  detaylı özellikler

  telefona takip programı, telefondan takip programı, takip programı, whatsapp takip programi, whatsapp takip programı, konum takip programları, konum takip programı, whatsapp takip ios, whatsapp izleme, kodsuz whatsapp takip, whatsapp çevrimiçi takip ücretsiz, whatsapp takip etme, telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz, iyi takip
  whatsapp takip ucretsiz, online takip, whatsapp çalma uzaktan, ücretsiz cep telefonu takip yöntemleri, iphone takip programı

  , , , , , , , , , , , , , , ,

0 comment

Leave a reply

17 − 16 =