Myspy

MySpy piyasadaki en güçlü akıllı telefon izleme yazılımlarındandır. Hedef telefondaki her etkinlik üzerinde size tam kontrol sağlar. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve size geniş bir işlev yelpazesi sunar. Yer belirleme, çağrı kayıtları alma, mesajları okuma, vb. Çocuklarınızı korumak ve onların online takibini yapabilmeniz için oldukça yardımcıdır.

mspy nedir? IOS veya Android olsun. myspy tüm yaygın cihazlarda çalışır ve akıllı telefonunuzdan mümkün olan en iyi izleme işlevlerini sunar. İPhone ve iPad’de hatta cihaza fiziksel erişim olmadan bile. Cihazınız için tüm izleme seçenekleri hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Çevrimiçi sohbetler ve haberciler üzerinde takip yapabilmenizi sağlar.
Gençler bugün messenger uygulamaları üzerinden konuşuyor. Bu nedenle tam kontrol, yalnızca bu uygulamalar ve mesajlaşma hizmetleri de kontrol edilirse bugün mümkündür. mSpy burada da mükemmel bir gözetim aracıdır.

Bugün çocuklar sadece birkaç yıl önce var olmayan gerçek tehlikelere maruz kalabiliyorlar, modern medya da küçüklerimizi tehlikeye atailiyor. Ebeveynler olarak bu sorunları kontrol altında tutmak için, yalnızca izleme uygulamaları biçimindeki modern teknoloji oldukça yardımcı bir işlev sunmakta. Myspy ile çocuğunuzun nerede olduğunu, kiminle ve neyle iletişim kurduğunu, hangi web sitelerinde gezindiğini, hangi uygulamaları kullandığını vb. Kontrol edersiniz. Ayrıca uygun olmadığını düşündüğünüz web sitelerini ve uygulamaları bu cep telefonunda kullanılamayacak şekilde engelleyebilirsiniz. çalıştırılabilir. 

Skype
Skype biraz daha eski, ancak yine de popüler bir program. Çevrimiçi panelde yalnızca tüm Skype çağrılarının çağrı listelerini değil, aynı zamanda Skype’tan tüm mesajları ve sohbet metinlerini de alırsınız.

Whatsapp Takip
WhatsApp, en yaygın kullanılan sohbet uygulamasıdır. Tüm WhatsApp mesajlarını iletişim ve gönderme süresi ile eksiksiz olarak takip edebilirsiniz.

iMessage
Ayrıca iMessage’ı IOS cihazlarında da izleyebilirsiniz. İletişim ve mesaj metni izleme panelinde görüntülenir.

Facebook
Facebook’u herkes bilir. Bugün haberci işlevi de önemi giderek artmaktadır. Kontrol panelinde, Facebook aracılığıyla başka bir Facebook katılımcısına yazılan veya alınan her mesajı görebilirsiniz.

Viber
Viber, günümüzde Skype’tan daha popüler olan bir İnternet telefon programıdır. MySpy ile tüm viber aramaları ve grup aramaları üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Snapchat
En son trend Snapchat. Resimlerin, videoların ve metin mesajlarının yalnızca kısa bir süre için görülebildiği ve ardından kendilerini sildiği bir mesajlaşma işlevidir. Ancak mSpy ve köklü bir cep telefonu ile, tüm Snapchat mesajları takip panelde saklanır ve elbette erişilebilir.

Çağrıları izleyin
MSpy’ın temel bir işlevi elbette gelen ve yapılan aramaların izlenmesidir. MSpy yalnızca tam arama günlüğünü bilmekle kalmaz, aynı zamanda numaraları uzaktan engelleme seçeneği de sunar. Bu, engellenen telefon numarasının artık hedef teli arayamayacağı anlamına gelir. Bu şekilde, hoş olmayan veya tehlikeli temaslar engellenebilir.

Çağrı kaydı
Arama kaydında birisinin telefonda tam olarak ne zaman, ne kadar süreyle ve ne sıklıkla olduğunu görebilirsiniz. Karşı tarafın telefon numarası görüntülenir. Kişi adres defterindeyse, kişi ayrıntıları da görüntülenir.

SMS ve MMS okuyun
MSpy ile hiçbir metin mesajı kaybolmaz. Gelen ve gönderilen SMS’ler doğrudan mSpy sunucusuna gönderilir ve orada kontrol edilebilir. Telefonda uzun süredir silinen bir SMS bile bu şekilde okunabilir.

SMS ve MMS
SMS / MMS’in tam metni görüntülenir. Gönderen ve gönderinin saati gibi ek veriler de görülebilir. Bu izleme, jailbreak yapılmamış iPhone’larda bile çalışır.

E-postaları okuyun
MSpy ile akıllı telefondaki her e-posta da izlenen bir iletişim aracı haline gelir. Gelen ve giden her e-posta mSpy sunucusunda saklanır ve daha sonra görüntülenebilir. Telefondaki e-postayı silmek bile mSpy tarafından yapılan ek yedeklemeyi değiştirmez.

E-posta
Hedef cihazın e-postalarına rahatça göz atın. E-postanın içeriğini sadece net bir şekilde değil, aynı zamanda adres defterinde saklanması koşuluyla gönderme zamanını ve alıcı adını da görürsünüz.

Uygulamaları kontrol edin
Milyonlarca uygulama var. Birçoğu potansiyel olarak zararlıdır. Çevrimiçi bir oyun oynayarak çok fazla zaman geçiren çocuk olabilir. MSpy ile hedef telefonda yüklü uygulamalar üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Fotoğraflar, özçekimler ve videolar
Bir resim bin kelime değerinde bir olup çoğu zaman bir resim diğer tüm belgelerden çok daha fazlasını anlatır. Bu nedenle, mySpy gibi profesyonel takip yazılımlarının bu multimedya belgelerini tamamen izlemesi çok önemlidir.

Fotoğraflar
Çevrimiçi panelde akıllı telefonda çekilen tüm resimleri, indirilenleri vb. Küçük resimler olarak görebilirsiniz. Tam kayıt süresi de görülebilir. Elbette tüm detayları ile resmi tam boyutta da görüntüleyebilirsiniz.

Videolar
Aynı şey akıllı telefonlardaki videolar için de geçerli. Kayıt süreleri ve videolar net bir şekilde görüntülenir ve İnternette görüntülenebilir.

Cep telefonunuzu uzaktan kontrol edin
Bir akıllı telefon için kapsamlı bir güvenlik uygulaması doğal olarak çeşitli uzaktan kumanda seçenekleri de sunar. Cep telefonunun çalınması, kaybolması veya zararlı kullanımdan şüphelenilmesi fark etmeksizin. MSpy uzaktan kumanda ile her zaman “acil durum frenini” çekebilirsiniz.

Tüm uygulama verileriniz geri alınamaz bir şekilde telefondan silinecektir. Fotoğraflar, adresler, randevular, e-postalar vb. Tüm bunlar yanlış ellere geçmeden önce, verileri İnternet paneli aracılığıyla silmek için mSpy’ı kullanabilirsiniz.

Cihaz kilidi
Telefonun tamamını hemen silmek istemezseniz, uzaktan da kilitleyebilirsiniz. Artık arama yok, kullanılabilir uygulama yok, özel veriler görüntülenemiyor … Telefonun doğru ellerde olduğundan emin olana kadar kilidini açmayacaksınız.

Ek cihaz bilgileri
İnternet üzerinden ek cihaz verileri de talep edebilirsiniz. Pil şarj seviyesi, İnternet bağlantısı türü, şebeke operatörü, vb. Tümüne güvenli çevrimiçi panel aracılığıyla uzaktan erişilebilir.

Yer Tespiti

Göze çarpmayan gerçek zamanlı konum. Cep telefonunun o anda bulunduğu yeri haritada net bir şekilde görün. Ancak geçmiş hareket rotalarını da takip edebilirsiniz. Bu şekilde, rotalar herhangi bir zaman aralığında net bir şekilde görüntülenebilir.

Coğrafi çit
Geofencing işlevi mükemmeldir. Coğrafi sınırlamanın çevrimiçi gerçekleştirildiği herhangi bir sayıda alanı tanımlayabilirsiniz. Cep telefonu bu alanlardan birine girer girmez, bir uyarı alacaksınız (isterseniz e-posta ile). “Sınırlandırılmış” alanlara ne sıklıkla ve ne zaman girildiğine dair tam bir kayıt alacaksınız.

Tarayıcı geçmişi
Tam olarak hangi sayfaların ne zaman ziyaret edildiğini görebilirsiniz. Cep telefonunuzun tam olarak nerede gezindiğini görebilmeniz için sayfa başlıklarını ve ziyaret edilen sayfaların tam URL’lerini (adreslerini) görebilirsiniz.

Yer imleri
MSpy ile cep telefonunuzun yer imlerini her zaman çevrimiçi olarak görebilirsiniz.

Web sitelerini engelle
Tek tek web sitelerini engelleme seçeneğiniz bile var. Web sitelerinin tamamını engelleyebilir veya yalnızca belirli zamanlarda serbest bırakabilirsiniz. Bu şekilde çocuğunuzun okul saatlerinde internette vb. Gezinmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

İnternet bağlantısı
Telefonunuzun hangi WiFi’ye bağlı olduğunu ve ne zaman olduğunu arayın. Telefonunuzun bunlara bağlanmaması için belirli WiFis’leri engellemek bile mümkündür.

Cep telefonu takvimleri, randevular ve kişiler hakkında takip yapmanızı sağlar. Cep telefonundaki ajanda verileri de mSpy ile erişilebilirdir. Tüm bu veriler sürekli olarak çevrimiçi panele yüklenir ve orada inceleme için hazırdır.

Tüm takvim tarihlerine, toplantılara ve buluşmalara erişebilmenizi sağlar. İster gelecekte ister geçmişte olsun, her randevunun tüm ayrıntılarını görebilirsiniz.
Cep telefonundaki adres defterinin tamamı da incelenmek üzere hazırdır. Tüm ayrıntılı veriler çağrılabilir. Adresler, telefon numaraları, e-posta adresleri, bit verileri vb.