Satış Ortaklığı Beyanı

Bu web sitesi, akıllı mobil cihaz ve/veya bilgisayar izleme programları hakkında detaylı incelemeler ortaya koymak ve tek bir elden kaynak sağlamak için oluşturulmuş, kar amaçlı bir iş girişimidir. Bununla birlikte, satış ortaklığı kapsamında reklam destekli bir web sitesidir. Bu sitedeki ilgili bağlantı linklerine tıklayarak programların resmi satış sitelerinden telefon takip ve/veya bilgisayar takip programı satın aldığınızda, mspy.web.tr olarak biz satıştan komisyon elde edebilmekteyiz. Bu web sitesinde bulunan linklere tıklayarak programların resmi web sitesinden yaptığınız alışverişlerde fiyat farkı kesinlikle olmamaktadır. Aksine çoğu zaman sunmuş olduğumuz bağlantılarla programın resmi web sayfasına gidip alışveriş yaptığınızda indirim uygulanmakta ve programı daha uygun fiyata satın alabilme şansına sahip olmaktasınız.

Bu websitesinin bazı giderleri vardır. Bunlar; bakım maliyetleri,barındırma ücretleri, test edilecek yazılımı ve gerekli ürünleri satın alma,alan adı ücretleri ve daha fazlası gibi harcamalardır. Bu harcamaların hepsi almış olduğumuz satış ortaklığı komisyondan karşılanmaktadır.

Bu sitede tanıtılan akıllı mobil cihaz takip programıyla tek bağlantımız, incelemesini yaparak site okuyucularına bilgi vermek ve bilgimiz dahilinde özelliklerini tanıtmaktır. Vermiş olduğumuz referans linklerine tıklanıp yönlendirilen programların resmi satış sitelerinden alışveriş yapıldığında ilgili şirket, tarafımıza komisyon vermektedir. Programın kurucu şirketiyle belirttiğimiz ilişki dışında bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Takip programının oluşturulmasında ve geliştirilmesinde herhangi bir ortaklığımız ve/veya katkımız bulunmamaktadır.

Bu web sitesi, bu sitede yayınlanan bir bağlantı linki aracılığıyla takip programı satın aldığınızda komisyon aldığımız satış ortaklığı anlaşmasına bağlıdır. Bir haberde, ürün duyurusunda veya bu sitedeki bir incelemede belirtilen her ürün veya hizmetin bir üyesi olmasam da, HERHANGİ bir bağlantıyı tıklarsanız komisyon alabileceğimi varsaymalısınız.Bu bağlantılar, site genelinde, blog yayınlarında, sayfalarda, bir gönderi veya sayfada yayınlanan resimlerde yer alan metin bağlantıları ve afişler, düğmeler ve widget’lar gibi grafik reklamlar şeklinde olabilir.

Son olarak; bu sitenin amacı, ilgili akıllı mobil cihaz ve bilgisayar takip programları hakkında okuyucuların bilgi sahibi olmasını sağlamak, güncel bilgileri sunmaktır. Her zaman tarafsız bir şekilde olmak koşulu ile olumlu ve olumsuz yönleriyle programları tanıtıp sizlerin bilgisine sunmaya devam edeceğiz.