SPYBUBBLE

SpyBubble Telefon Takip Programı

SpyBubble basit, güçlü, bulut tabanlı bir bilgisayar izleme ve mobil casus yazılımıdır. Windows, Mac ve Android işletim sistemleriyle uyumludur. İzlemek istediğiniz cihaza kurulumu oldukça kolaydır.

Bu casus uygulama hedef telefona veya bilgisayara yüklendikten sonra, gizli modda çalışır, bu da izlenen cihazda gizli modda çalışacak demektir.

SpyBubble telefon görüşmelerini kaydeder, ekran görüntüleri alır, metinleri, e-postaları, Facebook ve WhatsApp mesajlarını okumanıza, tuş vuruşlarını yakalamanıza ve hatta fotoğraf çekmek için kamerayı uzaktan etkinleştirmenize olanak tanır. Kaydedilen tüm veriler güvenli bir web tabanlı hesaba gönderilir. 

telefon takip programı ücretsiz

Spybubble İndir

Etkinlikler, mobil cihazlarda bile herhangi bir web tarayıcısı kullanılarak görüntülenebilen özel bir hesaba yüklendiğinden, kurulumdan sonra etkinliği görüntülemek için izlenen cihazın yakınında olma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Herhangi bir tarayıcıdan SpyBubble hesabınıza giriş yapın ve tüm kayıtlı verileri sezgisel web arayüzünden istediğiniz zaman görebilirsiniz. Hesabınızda düzenlenen tüm etkinlikleri görün. Cihazdan gelen bilgiler her 5 dakikada bir hesabınızla senkronize edilir.

SpyBubble’ın web erişimi parola korumalıdır, bu nedenle etkinlik günlüklerini yalnızca siz görüntüleyebilirsiniz. Son olarak, Kolay ve Güçlü Bir Casus Yazılım SpyBubble en iyi izleme yazılımıdır. İşte SpyBubble’ı piyasadaki en güçlü ve kullanıcı dostu casus yazılım yapan özellikler.

Spybubble Apk Kullanım Kolaylığı

Spy Bubble basit ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulamayı yüklemek çok kolay ve sadece birkaç dakika sürüyor.

Nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır: İlk olarak, Spy Bubble uygulamasının hedef telefonunuz veya bilgisayarınızla uyumlu olduğundan emin olun. Ayrıntılar için lütfen aşağıdaki Uyumluluk bölümüne bakın. Ardından, buraya tıklayarak ücretsiz bir hesap için kaydolun. Ücretsiz deneme için kredi kartı gerekmez.

Uygulamayı hedef cihaza indirmek ve yüklemek için talimatları izleyin. Spy Bubble, kurulumdan hemen sonra cihaz etkinliklerini izlemeye başlar. Verilere erişmek için çevrimiçi hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir.

 

Spybubble Özellikleri

SMS ve IM Sohbetleri
Whatsapp takip, Facebook, Snapchat gibi SMS ve IM sohbetlerini uzaktan izleyin.

GPS takibi
Haritada mevcut konumlarını ve GPS konumlarının geçmişini görün.

Aramaları Kaydet
İzlenen telefonla yapılan ve bu telefondan yapılan tüm telefon görüşmelerini uzaktan kaydedin.

İnternet Aktivitelerini İzleme
Ziyaret ettikleri web sitelerini ve yer imlerine ekledikleri web sitelerini izleyin.

Keylogger
Şifreler dahil, cihazda yazdıkları her şeyi Android keylogger özelliği yakalayın.

Gizli Modda Çalışma
Uygulama son kullanıcı tarafından görülmez, yüklendiği cihazda arka planda gizli modda çalışır.

Spybubble FAQ

Nasıl çalışır?
Spy Bubble, kurulu olduğu telefon veya bilgisayardaki tüm verileri ve konum istatistiklerini gizlice kaydedip karşıya yükleyen ve çevrimiçi kontrol paneline yükleyen en güvenilir ve gelişmiş casus yazılımdır.

Bu uygulamayı nasıl edinebilirim?
Bir telefonu veya bilgisayarı uzaktan izlemek için çevrimiçi olarak Spy Bubble casus yazılımını satın almanız gerekir. Yazılımı satın aldıktan sonra hedef cihaza kurun. Artık tüm cihaz kullanımlarını ve konum verilerini uzaktan izleyebilirsiniz.

Uygulamayı nasıl yüklerim?
SpyBubble’ı kullanmak basittir; Uygulamayı izlemek istediğiniz telefona veya bilgisayara bir kez yükleyin ve tüm telefon veya bilgisayar kullanım verilerini ve konum istatistiklerini kendi bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan uzaktan kontrol edin.

Bu casus uygulamanın kurulu olduğunu veya çalıştığını bilecekler mi?
SpyBubble %100 görünmezdir ve yüklü olduğu telefonda veya bilgisayarda gizli kalır. Telefonda veya bilgisayarda yüklü uygulamalar listesinde de görünmez.

SpyBubble benim ülkemde çalışır mı?
Uygulama, İnternet bağlantınız olduğu sürece her yerde çalışır.

SpyBubble uygulamasını yüklemek için cihaza fiziksel erişime ihtiyacım var mı?
SpyBubble casus uygulamasını yüklemek için hedef cihaza en az bir kez fiziksel olarak erişmeniz gerekir. Bundan sonra, tekrar fiziksel olarak erişmenize gerek kalmadan uzaktan izleyebilirsiniz.

Scroll to Top