Telefon Takip Programı Ücretsiz Dene

 • Telefon Takip Programı Ücretsiz Dene

  Bizlere en çok gelen sorulardan olan ücretsiz telefon takip nasıl yapılır sorusuna bu yazımızda değineceğiz. Eğer bir telefonu uzaktan takip etmek istiyorsanız ve bunun için her hangi bir ücret ödemek istemiyorsanız ozaman bu yazımızı dikkatlice okuyarak bunu nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Ücretsiz Telefon Takip Programı Varmı?

  Bilgimiz dahilinde bazı basit özellikli olanlar hariç şuan tamamen ücretsiz olan full özelliklerle dolu bir telefon takip programı yok, ama ücretsiz olarak sizlere belirli bir süre full özellikleri ile deneme imkanı sunan yazılımlar mevcut. Yani bir programı belki çok uzun süre ücretsiz kullanamayacaksınız ama en azından size sunulan süre içerisinde full fonksiyonları ile bedava olarak deneme yapabileceksiniz.

  Hangi Telefon Takip Programları Bedava Deneme İmkanı Sunuyor?

  Eğer sitemizi daha önce ziyaret ettiyseniz zaten biliyor olacaksınız ki sitemizde sizlere dünya genelinde en popüler olan telefon takip yazılımlarını inceliyoruz ve sundukları hizmetin kalitelesine göre de sıralamaya çalışıyoruz. Sitemizin ana menüsünde bu yazılımları tek tek görebilir ve istediğinize tıklayıp ilgili sayfalarından o yazılım hakkında detay bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Konumuza dönecek olursak bedava olarak deneme imkanı sunan telefon takip programları hangileridir? 1. sırada mspy programınnı sizlere önermekteyiz hemen 2. sırada ise Hoverwatch programını ayrıca inceleyip değerlendirebilirsiniz. Her iki yazılımda sizlere ücretsiz olarak programı full versiyon olacak şekilde deneme süresi vermektedir. Deneme süresi şuan için mspy da 7 gün şeklindedir.

  Hemen aşağıdaki linke tıklayıp açılacak olan mspy sayfasından emailiniz ile kaydolabilir ve sonrasında hemen programı indirip ücretsiz deneme yapabilirsiniz.

  En Kolay Ücretsiz Telefon Takip Programı Hangisi?

  Yukarıda bahsettiğimiz mspy vehoverwatch programları arasında kurulum ve kullanım kolaylıkları açısından bir kıyaslama yapmak gerekirse aslında çok bir fark oluşmamaktadır.

  Mspy hoverwatch a göre bir kademe daha kolay kullanılabilirdir diyebiliriz bunun sebebide mspy programında dil desteği Türkçe’yi de içermektedir ve kullanıcı panelinde Türkçe seçenek olması sizlere extra bir kolaylık sağlıyacaktır diyebiliriz.

  Özelliklede ingilizce bilmeyen kullanıcılar bu Türkçe dil seçeneğini seçerek yazılımı kolaylıkla kullanabilirler. Hoverwatch’ta bu seçenek şua için yok gibi ama ilerleyen zamanlarda Türkçe dil seçeneğide eklenecektir.

  Hoverwatch denemek isteyenlerden iseniz o zaman hemen aşağıdaki linkten tıklayıp ücretsiz kayıt olup programı ücretsiz olarak indirip deneme yapabilirisniz.

  , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 comment

Leave a reply

fourteen + eleven =