Telefon Takip Programı

Telefon Takip Programı Ücretsiz Deneme

Hem ücretsiz hem de oldukça kaliteli bir telefon takip programı denemek istermisiniz? Hemen aşağıdaki telefon takip programları tam da sizin aradığınız programlardan biri olabilir.

Öncelikle casus telefon takip uygulamalarından hangilerinin gereksinimlerinize uygun olduğunu bulmak için farklı telefon izleme uygulamalarını ücretsiz deneyebilirsiniz. Uygulamaları test ederken bakabileceğiniz en çok aranan özellikler , konum verilerinin doğruluğu, whatsapp takip özelliği, keylogger fonksiyonu,canlı kamera görüntüsü alma ve fotoğraf alma özellikleri, sosyal aplikasyonların takibi özelliği, tabiki sms ve diğer mesajlaşma uygulamalarının takibi vb. özelliklerdir.

MSPY Telefon Takip Programı

telefon takip programıTelefon takip programları denilince en çok akla gelen programlardan belkide birincisi olan çok kaliteli bir programdır mspy. Gerek Android teefonlarda gerekse de IOS telefonlarda kullanılabilir olan Mspy ile telefon takip oldukça kolay bir hal almakta. Ücretsiz deneme konusunda biraz ketum olan bu programı kullanıcılara 14 gün iade imkanı sunarak bir anlamda ücretsiz deneme sunmuş bir uygulama. Bu 14 gün içerisinde iade etme imkanı dönem dönem 7 gün ile sınırlı olarakta sunulabilmektedir. Sanırım bu yazılımın o perioddaki satış yoğunluğu ile ilgil olsa gerek.

Özellikleri açısından incelediğimizdeAndroid telefonlar için takip fonksiyonları xmobile pro kadar çeşitli dğildir diyebiliriz. Xmobile Pro da olan canlı kamera izleme fonksiyonları mspyda bulunmamaktadır. Bunun haricinde arama dinleme özelliğide yine mspyda bulunmamaktadır. Temel olarak bu iki özellikten eksiktir fakar diğer özellikleri bakımından oldukça çeşitlidir.

Mspy programını detaylı incelemek ve daha net fikir sahibi olabilmek iççin aşağıdaki resmi satış sitesine gidebilir ve hem özellikleri hemde fiyatı hakkında daha net ve güncel bilgi bulabilirsiniz.

www.mspy.com

Flexispy Telefon Takip Programı

flexispyÇok özellikli ender telefon takip uygulamalarından bir taneside tabiki Flexispy programıdır. Takip fonksiyonları oldukça fazladır. Android ve IOS telefonlarda kullanılabilen versiyonları olan flexispy ile tam bir uzaktan izleme ve takip işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Flexispy kurulumu ve kullanımı itibari ilede oldukça kolay bir programıdır. Sadece eksik olarak gördüğümüz nokta belkide Türkçe dil desteğinin mspy kadar iyi olmayışıdır diyebiliriz. Bunun haricinde mspy da olmayan aramaları canlı veya kaydederek dinleme özelliği flexispyda mevcuttur.

Flexispy’a Android telefon takibi için baktığımızda mspydan fazla özellik olmasına rağman xmobile pro ile kıyaslandığında canlı kamera izleme özelliğinin olmayışı onu bir kademe geriye itmektedir. Ayrıca ekran görüntüsü canlı izleme ve ekrn resmi alma özellikleride yine xmobile pro’da olmasına rağmen mspy ve flexispyda henüz bulunmamaktadır.

Bu kaliteli takip uygulaması hakkında daha detaylı bilgi edinmek için hemen aşağıdaki resmi satış sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.flexispy.com

Scroll to Top