Whatsapp Takip Programı

whatsapp takip programı mspy

Whatsapp Takip Programı Mspy

Whatsapp takip programı ücretsiz olarak sizlere 1. sırada tavsiyemiz mspy programı olacak. Mspy whatsapp takip konusunda oldukça başarılı bir programdır ve bunun yanında bir çok uzaktan online izleme fonksiyonuna sahiptir. Android telefonlar için kullanılan whatsapp takip programı özelliğinin yanı sıra İphone telefonlar için olan versiyonuda bulunmaktadır. Özellikle iphone telefonların uzaktan online olarak izlenebilmesi konusunda Mspy oldukça iyi bir hizmet sunmakta. Mspy’da ücretsiz deneme imkanı şuan için bulunmamakta bunun yerine sadece 14 gün para iade politikası bulunmaktadır. Bu programı android veya iphone için kullanmak isterseniz hemen aşağıdaki linke tıklayıp mspy hesabınızı oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz.

flexispy apk

Whatsapp Takip İçin Flexispy

Flexispy mspyla kıyaslandığında çok daha kapsamlı bir telefon takibi yazılımıdır. Kullanıcılarına mspyla kıyaslandığında ona göre çok daha fazla takip fonksiyonu sunar. Whatapp takip programı olarakta en az mspy kadar iyi olan belkide ondan çok daha kaliteli bir yazılımdır. 2. sırada flexispy’ı sizlere sunmamızın nedeni ise flexispyda da ücretsiz deneme seçeneğinin olmayışı ve full versiyonunun fiyatının mspyla kıyaslandığında bir miktar daha pahalı oluşudur.. Yani flexispy kullanımı yapmak istiyorsanız direkt olarak deneme yapamadan satın almanız gereklidir. Aşağıdaki linke tıklayıp daha detaylı bilgi edinebilirisiniz.

highster mobile

Whatsapp Takip İçin Highster Mobile

Mspy ve Flexispy dan sonra sizlere 3. sırada yine whatsapp takip özelliği bulunan bunun yanında ful özelikli bir telefon takip programı olan Highster Mobile programını önerebiliriz. Highster Mobile Android veya İphone telefonlar için uyumlu olarak sunuluyor. Fiyat olarak yaklaşık aylık 6-7 $ gibi bir fiyatı mevcut fakat sadace yıllık olarak satın alabiliyorsunuz. Yani yıllık yaklaşık 85 $ civarına sunuluyor. Tabi güncel fiyatı değişebileceğinden aşağıdaki resmi sitesinden şu anki güncel fiyatına bakabilirsiniz.

Highster Mobile programının sitesinde Türkçe olarak bir seçenek bulunmamakta ama temel seviyede bir ingilizceniz varsa kolaylıkla anlayabileceğinizi düşünüyoruz.Detaylı özellikleri için aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

3. Diğer Programlar

Android ve iphone telefon takip programı olarak kullanabileceğiniz bir çok diğer program bulunmaktadır. Bu sayfamızda sizlere dünya genelinde en çok adından söz ettiren en fonksiyonlu olanlarını 1. ve 2. sırada listeledik. Mspy ve Flexispy programlarını hem android hemde iphone telefonlarda kullanabiliyorsunuz. Bu açıdan öncelikle bu iki programı inceleyip sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

En  İyi  Whatsapp İzleme Programı Hangisi?

En İyi Whatsapp Takip Programı Ücretsiz Hangisi İnceleyin: En kapsamlı ve kaliteden ödün vermeyen telefon takip programları arasında whatsapp takip özelliği ile ön plana çıkan mspy, flexispy ve hoverwatch yazılımlarını sizler için inceledik.
 
Özellikle söz konusu whatsapp mesajlarını ve whatsapp içeriğini takip etmek olduğunda her üç yazılımda sizlerin ihtiyacını karşılayacak ölçülerde hizmet sunmakta.
 
Yalnız bu üç yazılımı diğer takip fonksiyonlarının sayısı ve çeşitliliği yönünden incelediğimizde farklı sonuçlar ortaya çıkabiliyor.
 
Detaylı inceleme sayfamızdan her bir yazılımın içerdiklerini ve özellikleri inceleyebilir yazılım tercihlerinizi ona göre yapabilirsiniz.
 

Mspy vs Flexispy

Hem android hem de iphone telefonlarda telefon takip programı ile whatsapp mesajlarını okumak flexispy ve mspy ile oldukça kolay bir işlemdir.

Tek yapmanız gereken  whatsapp takip programı nı satın almak ve satın alma sonrasında emailinize gelecek kullanıcı adı ve kullanıcı şifrenizle girebileceğiniz kullanıcı panelinizden gösterildiği şekilde programı takip etmek istediğiniz telefona yüklemektir.

Çok kolay ve hızlı olan bu yükleme işleminin hemen ardından yazılım o telefonla yapılan tüm whatsapp mesajlaşmalarını sizin kullanıcı panelinize iletecektir.

Tüm gelen ve giden whatsapp mesajlarını takip etmek ve okumak için flexispy veya mspy whatsapp takip programı kullanmanız yeterli olacaktır.

Eğer hedef cihazın WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız ve hedef telefon Android ya da iPhone ise, whatsapp takip programi nin WhatsApp casusluğu için neler yapabileceğine bir göz atın.

En İyi Whatsapp Takip Programı Ücretsiz Hangisi İnceleyin:

  • WhatsApp konuşmalarını saat ve tarihleriyle beraber görüntüleyin
  • Hedef kişiyle konuşan kişilerin isimlerini ve profil fotoğraflarını görün
  • Fotoğrafları, video ve ses mesajlarını dinleyin
  • Herhangi bir cihazla web hesabınıza giriş yapın ve otomatik olarak yüklenen bütün verilere istediğiniz zaman ulaşın.

Neden whatsapp takip programı kullanımı yapmak istiyorsunuz?

Çocuğunuzun kontrolsüz sosyal medya hareketleri hakkında endişelenmek uykunuzu mu kaçırıyor? Çalışanlarınızın çalışma saatlerinde chatleşmesi sizi çok mu kızdırır?

Flexispy veya mspy size whatsapp takip özelliği ile mesajları okuma ve kişi isimleriyle profil fotoğraflarını görüntüleme olanağı sağlar. Size söylenmiş bir yalan varsa anında ögrenme şansınız olur, ve masum ve tehlikeli mesajları ayırt etmenize yardımcı olur. Rakip ürünlerin aksine, flexispy ve mspy size stickerları yüz ifadelerini gösterir, ve ne zaman konum ve kişi paylaşımı yapılırsa size bildirim ile uyarır – ihtiyacınız olan şeyleri sağlayacak detaylar. Tüm bu saydığımız whatsapp takip özelliklerini kullanırken yasal kullanım koşulları içerisinde  bir kullanım yapmanız gerekmektedir. Bunun için ön bilgilendirme sayfamız olan yasal kullanım koşulları sayfamızı okuyunuz.

Sizlerde tam özellikli ve içerisinde whatsapp takibi işlevi de olan bir telefon takip programı arıyorsanız şimdi flexispy mspy veya hoverwatch tercih edin ve full özellikli olarak hemen kullanmaya başlayın. En uygun fiyatlarla fiyat listesi sayfamızdan tercih ettiğiniz yazılım versiyonu secin ve hemen deneyin

Scroll to Top