1. MSPY PROGRAMI

Whatsapp takip programı olarak sizlere 1. sırada tavsiyemiz mspy telefona takip programıdır. Mspy whatsapp takip konusunda oldukça başarılı ve bunun yanında bir çok telefon takip fonksiyonu olan kaliteli bir yazılımdır. Hemen aşağıdaki linke tıklayıp mspy hesabınızı oluşturup ücretsiz deneme yapabilirsiniz.

Whasapp Takip Özelliği
TOPLAM ÖZELLİK SAYISI

2. FLEXİSPY PROGRAMI

Flexispy mspyla kıyaslandığında çok daha kapsamlı bir telefon takibi yazılımıdır. Kullanıcılarına mspyla kıyaslandığında ona göre çok daha fazla takip fpnksiyonu sunar. Whatapp takibi konusunda en az mspy kadar iyi olan belkide ondan çok daha kaliteli bir yazılımdır. 2. sırada flexispyı sizlere sunmamızın nedeni ise flexispy da ücretsiz deneme seçeneğinin olmayışıdır. Yani flexispy kullanımı yapmak istiyorsanız direkt olarak deneme yapamadan satın almanız gereklidir. Aşağıdaki linke tıklayıp daha detaylı bilgi edinebilirisiniz.

Whatsapp Takip Özelliği
TOPLAM ÖZELLİK SAYISI

3. HOVERWATCH PROGRAMI

Mspy ve Flexispy dan hemen sonra 3. olarak sizlere tavsiye edebileceğimiz diğer bir telefon izleme programı olan ve whatsapp takip özelliği de oldukça iyi çalışan Hoverwatch yazılımıdır. Hooverwatch programı fiyat olarak mspy ile aynı kategoride diyebiliriz ve sunduğu özellikler mspy kadar kapsamlı ve çeşitlidir. Flexispy ile kıyaslandığında ise özellik olarak flexispy dan eksik kaldığı bazı özellikler mevcuttur. Çoklu cihaz abonelikleri fiyat avantajı sunmaktadır. Eğer tercih ederseniz ve denemek isterseniz hoverwatch programını 3. bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

Whatsapp Takip Özelliği
TOPLAM ÖZELLİK SAYISI
mspy android

Whatsapp Takip Programı Mspy, Flexispy ve Hoverwatch İncelemesi

En İyi Whatsapp Programi Hangisi?

En İyi Whatsapp Takip Programı Ücretsiz Hangisi İnceleyin: En kapsamlı ve kaliteden ödün vermeyen telefon takip programları arasında whatsapp takip özelliği ile ön plana çıkan mspy, flexispy ve hoverwatch yazılımlarını sizler için inceledik. Özellikle söz konusu whatsapp mesajlarını ve whatsapp içeriğini takip etmek olduğunda her üç yazılımda sizlerin ihtiyacını karşılayacak ölçülerde hizmet sunmakta.Yalnız bu üç yazılımı diğer takip fonksiyonlarının sayısı ve çeşitliliği yönünden incelediğimizde farklı sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Detaylı inceleme sayfamızdan her bir yazılımın içerdiklerini ve özellikleri inceleyebilir yazılım tercihlerinizi ona göre yapabilirsiniz.
Mspy vs Flexispy vs Hoverwatch

Hem android hem de iphone telefonlarda whatsapp takip programı ile whatsapp mesajlarını okumak flexispy mspy ve hooverwatch ile oldukça kolay bir işlemdir. Tek yapmanız gereken  whatsapp takip programı nı satın almak ve satın alma sonrasında emailinize gelecek kullanıcı adı ve kullanıcı şifrenizle girebileceğiniz kullanıcı panelinizden gösterildiği şekilde programı takip etmek istediğiniz telefona yüklemektir. Çok kolay ve hızlı olan bu yükleme işleminin hemen ardından yazılım o telefonla yapılan tüm whatsapp mesajlaşmalarını sizin kullanıcı panelinize iletecektir. Tüm gelen ve giden whatsapp mesajlarını takip etmek ve okumak için flexispy, mspy veya hooverwatch whatsapp takip programı kullanmanız yeterli olacaktır.

Eğer hedef cihazın WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız ve hedef telefon Android ya da iPhone ise, whatsapp takip programi nin WhatsApp casusluğu için neler yapabileceğine bir göz atın.

En İyi Whatsapp Takip Programı Ücretsiz Hangisi İnceleyin:

  • WhatsApp konuşmalarını saat ve tarihleriyle beraber görüntüleyin
  • Hedef kişiyle konuşan kişilerin isimlerini ve profil fotoğraflarını görün
  • Fotoğrafları, video ve ses mesajlarını dinleyin
  • Herhangi bir cihazla web hesabınıza giriş yapın ve otomatik olarak yüklenen bütün verilere istediğiniz zaman ulaşın.

Neden whatsapp takip programı kullanımı yapmak istiyorsunuz?

Çocuğunuzun kontrolsüz sosyal medya hareketleri hakkında endişelenmek uykunuzu mu kaçırıyor? Çalışanlarınızın çalışma saatlerinde chatleşmesi sizi çok mu kızdırır?
Flexispy mspy veya hooverwatch size WhatsApp mesajlarını okuma ve kişi isimleriyle profil fotoğraflarını görüntüleme olanağı sağlar. Size söylenmiş bir yalan varsa anında ögrenme şansınız olur, ve masum ve tehlikeli mesajları ayırt etmenize yardımcı olur. Rakip ürünlerin aksine, flexispy mspy ve hooverwatch size stickerları yüz ifadelerini gösterir, ve ne zaman konum ve kişi paylaşımı yapılırsa size bildirim ile uyarır – ihtiyacınız olan şeyleri sağlayacak detaylar. Tüm bu saydığımız whatsapp takip özelliklerini kullanırken yasal kullanım koşulları içerisinde  bir kullanım yapmanız gerekmektedir. Bunun için ön bilgilendirme sayfamız olan yasal kullanım koşulları sayfamızı okuyunuz.

Sizlerde tam özellikli ve içerisinde whatsapp takip işlevi de olan bir telefon takip programı arıyorsanız şimdi flexispy mspy veya hoverwatch tercih edin ve full özellikli olarak hemen kullanmaya başlayın. En uygun fiyatlarla fiyat listesi sayfamızdan tercih ettiğiniz yazılım versiyonu secin vehemen deneyin.

İndirimleri Yakala

Mspy Flexispy ve Hooverwatch whatsapp takip programları hakkında güncel bilgiler ve dönemsel indirimleren anında haberdar olmak için emailiniz ile kayıt olabilirisniz.