Xmobile Pro Kurulumu

Android telefon dinleme ve takip yazılımı denince akla gelen en özellikli programlardan olan Xmobile Pro kurulumu ve gerek ücretsiz deneme yapılması hakkında gerekse de Xmobile Pro nun kullanımı hakkında detaylı bilgilendirme ilgili sayfamızda yapmıştık. Bu sayfamızda ise sizlere daha detaylı açıklamalı anlatım yerine video olarak Xmobile Pro kurulumunu nun nasıl kolayca 2 dakika gibi bir sürede yapabileceğinizi göstermeye çalışacağız. Aşağıdaki kurulum videosu sizlere nasıl yükleme yapıldığını detaylı olarak gösterecektir.

xmobile pro kurulumu

Xmobile Pro Android telefon takip programının aşağıdaki video anlatımda olduğu şekilde xmobile pro kurulumu nu takip etmek istediğiniz android telefona yaptığınızda hemen kurulum sonrasında emailinize onay linki gelecektir. Emailinizden bu onay linkine tıklayıp açılan sayfadan kullanım koşullarını onayladığınızda sistem sizi otomatik olarak ücretsiz deneme kullanıcı panelinize yönlendirecektir. Bu xmobile pro kullanıcı paneli üzerinden yazılımı full özellikli olarak 24 saat süre ile kullanıp test edebilirsiniz.

24 Saat sonunda Xmobile Pro deneme süreniz sona ereceğinden bu süre sonunda kullanıma devam etmek istediğinizde Xmobile Pro aktivasyon kodu yani kullanım lisans kodu satın almanız gerekecektir. Eğer bu süre sonunda kullanımınızı sonlandırmak istiyorsanız zaten deneme süreniz son bulacağından panelinizden takip özelliğide son bulmuş olacaktır.

Xmobile Pro kullanım lisansı satın almak istediğinizde ise bu kodu kullanıcı panelinizdeki Lisans Kodu Satın Al yazan linkten tıklayıp taksitli veya tek çekim olabilecek şekilde kendinize en uygun olabilecek online ödeme seçeneği ile satın alma işlemini yapabilirsiniz. Satın alma işleminizin hemen ardından yaklaşık 5 dakika içerisinde lisans kodunuz satın alma formunda belirteceğiniz email adresinize gelecektir. Bu lisans kodunu kullanıcı panelinizdeki Abonelik yazan kısma girdiğinizde kullanım süreniz satın aldığınız lisans süresi kadar otomatik olarak uzayacaktır.

ŞİMDİ KURULUM VİDEOSUNU İZLEYİN

Eğer sizlerde Xmobile Pro kurulumu yapıp ücretsiz deneme yaptıysanız veya ücretsiz deneme sonrası lisans kodu satın alıp belirli bir süre xmobile pro kullanımı gerçekleştirdiyseniz ve yazılım hakkında görüşlerinizi site ziyaretçilerimizle paylaşmak isterseniz yorum olarak bu yazımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Sizlere en güncel telefon takip yazılımları hakkında en doğru bilgilendirme yazılarını sunmaya çalıştığımız sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Sitemizi takipte kalarak güncel bilgilere hızlıca ulaşabilirisniz.

Scroll to Top