XMOBİLE PRO

XMOBİLE PRO – Android telefon takip programı

Xmobile Pro telefon dinleme programı çok sağlam bir altyapıya sahip server hızı diğer yazılımlara kıyasla oldukça üst seviyededir. Kullanıcısına sunduğu mükemmel özellikleri nedeniyle listemize aldığımız en iyi yazılımlardan bir tanesidir.
Xmobile Pro yazılımını potansiyel kullanıcıların gözünde diğer yazılımlardan farklı kılan en önemli özelliği programı satın almadan önce 2 gün boyunca deneme imkanı vermesidir. Böylelikle kullanıcı yazılımı istediği telefonu üzerinde 2 gün boyunca deneyebiliyor ve telefonundaki performansını gördükten sonra yazılımı satın alıyor. Bu extra gibi görünse de kullanıcı açısından çok önemli ve yazılımın kendine ne kadar güvendiğini de gösteren en önemli göstergedir diye düşünüyoruz.

Xmobile Pro 3, 6 ve 12 aylık kullanım lisanslarıyla satışta olan bir yazılım ve fiyatıda özelliklerinide göz önünde bulundurursak gerçekten uygun bir düzeyde , hatta böyle bir yazılımın biraz daha yüksek fiyatlarda olması beklenebilir (bunu diğer yazılımlarla kıyaslayarak söylüyoruz.

xmobile pro

Peki nedir XmobilePro telefon izleme yazılımını bu kadar değerli kılan diye sorucak olursanız buna aslında kendiniz deneyip karar verseniz daha iyi olur düşüncesindeyiz, çünkü zaten full özellikleriyle denediğinizde sizde bu kanaatimize katılacaksınız.
XmobilePro yazılımının en göze çarpan ve onu rakiplerinden bir miktar daha üst sıralara taşıdığını düşündüğümüz özellikleri nelerdir? Sizin için şöyle bir kaçını sıralayalım.
Görüşmeleri canlı dinleme
Görüşmeleri kaydederek dinleme
Canlı ortam dinleme
Kaydederek ortam dinleme
Telefon kamerasından canlı görüntü alma ( canlı olarak tv izler gibi video)
Telefon kamerasından 5 sn de resim çekme ve panele aktarma ( tek tıkla resim panelinize gelir işlem 5 sn sürer)
Anında tek tıkla konum bildirimi alabilirsiniz
Anında telefonu tek tıkla kilitleyebilirsiniz
Anında tek tıkla telefondaki dosyalara erişip yukleme yapabilirsiniz
Evet yukarıda saydıklarımız biraz öncede dediğimiz gibi sadece en göze çarpan xmobile pro yu diğer telefon takip programlarından bir üst sıraya taşıyan bazı özellikleri, ve çok daha fazlasını siz xmobile pro yu 2 gün lük full sürüm deneme hakkınızı kullanırken kendiniz keşfedebilirsiniz.

xmobile pro

Scroll to Top