Youtube Canlı Yayın Yapma Programı

onestreamYoutube canlı yayın yapma artık sandığınızdanda kolay bir hale gelmiş durumda. İsterseniz herhangi bir anda bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan her hangi bir zamanda canlı yayın açabilirsiniz.

Yine isterseniz de önceden kaydettiğiniz video veya vidieolarınızı 1 veya birkaçtanesini aynı anda canlı yayın olarak ayarlayıp istediğiniz bir zaman diliminde youtube de yayınamaya başlayabilirisiniz.

En güzel yanı ise artık bu canlı yayınlarınızı yapabilmeniz için karışık program bilgisine ihtiyaç duymamanızdır.

Yapmanız gerekense oldukça kolay; sizlere b u imkanı sunan onine platformlar bulunmakta ve bunlardan en iyilerinden ve ücret olarakta en avantajlılarından bir tanesi ONESTREAM.LİVE platformu.

Hemen epostanızla sisteme kaydolup sonrasında size sunulan paketler arasından sizlere en uygun olanını seçip anında online canlı yayın başlatmanız mümkün.

Onestream.Live Nasıl Kullanılır?

Önce Onestream.live hesabınızı oluşturun.
Sonra heasbınıza giriş yapıp isediğiniz ve size en uygun olan pakete abone olun.
Son olarakta ister hemen bir canlı yayın açn, isterseniz de önceden oluşturduğunuz videolarınızı bilgisayarınızdan onestream.live panelinize yükleyin ve bu videolarınızı istediğiniz zaman aralıklarında ister birer birer istersenizhepsini aynı anda canlı yayın olarak youtube de yayınlamaya başlayın.

DETAYLI İNCELE

Youtube canlı yayın yapma programı onestream.live fiyat olarak oldukça avantajlı bir konumda diyebiliriz. Full paket kullanmak isterseniz aylık 399 TL olarak şuan bu hizmetten yararlanabiliryorsunuz. Sizlere full paketi öneririz bunun nedeni aynı anda 10 tane dahi videonuzu canlı yayın olarak aynı anda veya sıralı zamanlarda başlatabiliyorsunuz ve bunu hd olarak yani 1080p formatında yayın kalitesiyle yapabiliyorsunuz.

Video kalitesi ve video akışında çok kaliteli bir hizmet sunuyor onestream.live platformu. 24 saat kesintisiz olarak yotutube canlı yayın yapma imkanınız oluyor.

Tek yapmanız gereken yayınlamak istediğiniz videoları kullanıcı panelinize yüklemek ve yayınlanmasını istediğiniz zamanı ayarlayıp yayınla tuşuna tıklama. İşte bukadar basit diğer hiç bir formalite işlerle uğraşmadan zamanınız size kalarak youtube’de canlı yayına başlayabilirisiniz.

Onestream.live sizlere sadece youtube da canlı yayın imkanı sunmuyor tabiki bunun yanında hemen hemen tüm sosyal platformlarda aynı anda canlı yayın yapma imkanı sunuyor. İsterseniz instagram, tiktok, twitch, viemo, steam vb gibi birçok sosyal medya uygulamasında sizlere canlı yayın imkanı sunuyor. Aşağıdaki resimlerde canlı yayın hizmeti sunduğu diğer sosyal medya platformlarını görebilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top