HOVERWATCH

Hoverwatch telefon takip programı sizlere ücretsiz olarak yazılımı full sürüm deneme imkanı sunuyor. Android veya ios telefon takibinde kolay kurulumu ve kullanıcı dostu paneli ile sizlere kaliteli bir izleme imkanı veriyor.

Bir telefon izleme yazılımından beklediğiniz tüm özellikleri bir arada full sürüm olarak sizlere sunuyor. Hemen tıkla ve Hoverwatch indir ücretsiz dene.

>>>> DETAYLI İNCELE <<<<

ÖNCE HESAP OLUŞTUR

Hoverwatch ücretsiz deneme yapabilmek için öncelikle e-mailiniz ile bir hesap oluşturmanız gerekir.

HOOVERWATCH YÜKLE

Hoverwatch hesabınızı oluşturduktan sonra kullanıcı hesabınıza girip yazılımı telefona indirip kurabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENEMEYE BAŞLA

Yükleme işleminden hemen sonra kullanıcı hesabınıza giriş yapıp telefon takip programını ücretsiz olarak full sürüm denemeye başlayabilirsiniz.

Hoverwatch Görünmezlik Özelliği

Telefon takip programın görünmezlik özelliği, çocuklarınız kendi telefonlarınlarını kullanmayı bildiği halde, telefon kullanıcısından tamamen gizli kalmasını sağlar. Telefon dinleme Casusu ücretsiz en doğru bilgileri alır ve takip edilen Android cep telefonu kullanıcısı tarafından görünmez olup mesaj takibini yapar.

Facebook ve WhatsApp takibi Özelliği

Hoverwatch telefon takip programi yardımıyla WhatsApp ve facebook kullanılarak gönderilen mesajları okuma şansınız var. Facebook yazışmalarında paylaşılan her dosyayı (fotoğraflar, videolar ve ses kayıtları) takip edebilir ve kaydedebilirsiniz.

Aramaları Dinleme ve Mesajları Görme Özelliği

Telefon casus yazılımı her bir gelen ve giden çağrının kaydedilmesini sağlar. Cep telefon casus program yardımıyla kullanıcının aldığı veya gönderdiği tüm SMS ve MMS mesajlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca, MMS mesajlarındaki görüntüleri takip edebilir ve kişisel bilgisayarınızdan görebilirsiniz.

Konum Takibi Özelliği

Android casus programı hoverwatch hesabınızdan hedef telefon konumunu belirlemek ve görüntülemekte yardımcı olur. Hoverwatch telefonun konumunu takip etmek için Wi-Fi sinyallerini, hücre kuleleri ve GPS kullanır.

Kamera İzleme Özelliği

Telefon takip yazılımı otomatik ön kamera fotoğrafı özelliği içerir. Kullanıcı ekran kilidini her açtığında casuz programı ön camerayı kullanarak resim çeker.

SIM Kart Değişim Bildirimi

Kullanıcı sim kartını çıkardığı takdirde bile bu programı kullanarak telefonu takip etmek mümkün olacaktır. Hooverwatch telefon dinleme takip programı kullandığınızda, kullanıcının Sim kartı her değiştirildiğinde bildirim alacaksınız.

Hoverwatch sizleri bir ebeveyn olarak çocuklarınızı korumanıza yardımcı olur.

Android Telefon Takibi

Sınırsız iletişim olanakları iyi olabilir ama kötü de olabilir. Çocuklarınızı kimin aradığını veya mesaj yazdığını biliyor musunuz? Hoverwatch Mobile Tracker ile onlar dışarıdayken bile bilebilirsiniz. Android akıllı telefonunuza yükleyin ve uygun çevrimiçi erişimle etkinliklerini izleyin.

Çocuklarınızın Konumunu Bulun!

Konum, konum, konum! Telefon Takipçisi, çocuklarınızın nerede olduğunu hemen bulmanıza yardımcı olur. Konum geçmişi kaydedilir ve tutulur; böylece, çocuklarınızın şu an nerede olduğunu görebilir ve geçmişte herhangi bir dakikada, saatte veya günlerde nerede olduklarını görmek için herhangi bir noktaya geri dönebilirsiniz.

Güvenli Online Erişim

Aramaları kaydedin, kısa mesajları englleyin, arama günlük kısımlarını ve arama geçmişlerini tarayın, SIM kart değişikliklerini algılayın ve Ücretsiz Telefon Casusu ile çok daha fazlasını yapın. Çevrimiçi kişisel hesabınıza giriş yaparak bu verilere güvenli bir şekilde erişebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir web tarayıcısı. Akıllı telefonunuz gibi herhangi bir masaüstü veya mobil cihazı kullanın!

Scroll to Top