YASAL UYARI

SİTEMİZDE BAHSİ GEÇEN YAZILIMLAR SADECE KULLANILDIKLARI ÜLKELERİN KANUNLARINA UYGUN KULLANIMLAR İÇİNDİR.

Bu Lisanslı Yazılımlar, kurulu olduğu cihazı izlemek için kanuni hakka sahip olanların kullanımı için tasarlanmıştır. Bu Lisanslı Yazılımları bulunduğunuz ülke kanunlarının izin verdiği ölçülerin dışında, izleme hakkınız olmayan bir telefona ya da diğer bir cihaza kurmanızın hem Birleşik Devletler federal ve/veya eyalet yasalarını hem de devletinizin yasalarını ihlal etmek anlamına geldiğini biliniz. Bu konuyu düzenleyen kanunlar cihazın kullanıcılarını ya da sahiplerini izlenildikleri konusunda bilgilendirmenizi gerektirir. Bunu yapmamak, ilgili kanunların çiğnenmesi sonucunu doğurabilir; bu da çiğneyenlere ağır para cezaları ve hapis cezaları verilmesine yol açabilir. Lisanslı Yazılımları indirmeden, kurmadan ve kullanmadan önce kendi hukuk danışmanlarınıza başvurarak, Bu Yazılımları kullanım amacınızın hukuka uygun olup olmadığı konusunu netleştiriniz. Lisanslı Yazılımların kurulu olduğu cihazı izleme hakkınızın bulunup bulunmadığını belirlemek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanıcının, yasal olarak izleme hakkı olmayan bir cihazı izlediği hiçbir durumdan ilgili yazılım ve dolayısıyla web sitemiz mspy.web.tr sorumlu tutulamaz.
Üzerinde uygun yetkiniz olmayan bir cep telefonu veya başka bir cihaz üzerine gözetleme yazılımı yüklemek çoğu durumda bir Federal ve/veya bir Devlet Hukukunun İhlali olarak kabul edilir ve çoğu durumda cihazın kullanıcılarına izlendiklerini bildirmek zorundasınız.Cihaz sizin değilse veya cihazın kullanımını izlemek için uygun izniniz yoksa ve aygıta bu yazılımı yüklerseniz bu federal veya eyalet veya ülke yasalarının ihlali anlamına gelebilir.
www.mspy.web.tr olarak biz kesinlikle yasadışı amaçlar için telefon takip yazılımlarının kullanımını onaylamıyoruz.
Yazılımların resmi satış sitelerinden gözetim yazılımı satın almak ve indirmek için aşağıdaki şartlara razı olmanız ve kabul etmeniz gerekmektedir:

  1. Yazılımın üzerinde yüklü olduğu telefonun veya cihazın yasal sahibi olmanız gerektiğini ve/veya size cihazın sahibi tarafından telefonu, içeriğinin ve kullanıcılarının yetkili yöneticisi olmak için yazılı açık izin hakkı verilmesi gerektiğini biliyor ve kabul ediyorsunuz.
  2. Size ait olmayan veya üzerinde uygun izne sahip olmadığınız bir telefon üzerine izleme yazılımı yüklerseniz bu kullanım bulunduğunuz ülke yasaları, yerel bölge, eyalet veya federal yasa tarafından yasadışı olarak kabul edilir, böyle bir durumda yasanın verdiği ölçüde kanunları uygulamak zorundayız. Bu yükümlülüğe bilgimizdahilinde olan her türlü talep edilen müşteri verileri, satın alma ile ilgili veya ürün odaklı bilgileri yetkililere sağlamak da dahildir.
  3. Tüm yasa ve kısıtlamaları ile uyumlu olmasını sağlamak için, sizin belirli coğrafi bölgenizdeki tüm ülke, yerel bölge, eyalet ve federal yasalar hakkında bilgi sahibi olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Sizin bulunduğunuz bölgede bir aygıt üzerinde,aygıtın sahibi olup olmamanız farketmeksizin, diğer bireyleri izlemek yasadışı olabilir.Hiçbir koşulda herhangi bir yetişkini ona önceden ifade edilen bilgi ve rızası olmaksızın izlemeyeceğinizi kabul ediyorsunuz.
  4. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizin koşullarını kabul etmiş sayılırsınız ve cihazda oluşabilecek bir arıza ya da yazılımların kötü ve yanlış kullanımı sonucu size gelebilecek zararlardan ötürü ortaya çıkabilecek dava veya yasal işlemler için mspy.web.tr sitesinin sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz..

Casus telefon programlarinin gizli bilgi edinme amaçli olarak kullanimina iliskin bulunduğunuz ülke içerisinde yürürlükte olan bütün kanunlari anlamak ve bunlara uymak Casus telefon yazılımı kullanicisinin sorumlulugundadir. Eger bu yazilimi kullanacaginızdaki amacınızın yasal olup olmadığı ile ilgili herhangi bir süpheniz varsa Casus telefon programını satin almadan önce mutlaka bir hukuk bürosundan hukuki danismanlik aliniz. Bu yazilimlari satin almak ve yüklemek suretiyle , hukuk kurallarına uygun olarak kullanilacaginizi beyan etmis olursunuz. Diger kisilerin SMS mesajlarina & diger telefon aktivitelerine baglanmak veya casus cep telefon yazilimini bilgisi olmadan baska bir kisinin telefonuna yüklemek ülkenizde kanun disi bir faaliyet olarak kabul edilebilir. Bu websitesinde tanıtımı yeralan yazılımlara bagli herhangi bir kötüye kullanma veya zarardan ötürü websitemiz herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük almamaktadir. Ülkesindeki kanunlara ve kurallara uymak nihai kullanicinin sorumlulugu altindadir. Casus telefon yazilimini satin alip kullanmakla isbu sartlari kabul etmiş olursunuz. https://www.mspy.web.tr bünyesinde tanıtımı yapilan ürün ve teknolojinin kullanimina bagli herhangi bir kanun disi aktiviteden sorumlu tutulamaz, ürünler üçüncü sahislarin kisisel gizlilik haklarini veya gizli dinleme kanun veya yönetmeliklerini ihlal edecek sekilde elektronik haberlesmelere sizmak veya bunlari önlemek amaciyla kullanilamaz. Telefon dinleme ve gizli dinleme bazi ülkelerde kanun disidir. Hiçbir durumda websitemiz bu ürünlerin uygunsuz kullanimindan ötürü sorumluluk kabul etmeyecektir. Ürün ve teknolojilerinin, bunlarin kullanildigi yargi alaninin kanunlari çerçevesinde çalistirilmasi, bu ürün ve teknolojileri satin almis olan veya kullanan kisilerin sorumlulugundadir. Bu ürünlerin/teknolojilerin amaçlanan kullanimi üzerinde geçerli olan kanunlarin tefsiri için hukuki danismanlik almak kişilerin kendi münhasir sorumlulugundadir.

Genel Uyarı

Bu websitesi, işverenlerin yazılı izinleri dahilinde personellerini ve yine ailelerin reşit olmayan çocuklarını, ülkelerindeki hukuk kurallarına uygun bir şekilde takip etmeleri için geliştirilmiş, mobil cihaz dinleme ve takip amaçlı kullanılan ve dünya üzerinde en çok satış potansiyeline sahip, en popüler cep telefonu yazılımlarının özelliklerini, resmi web sitelerinden alıntı yapılmış güncel fiyatlarını ve yazılımların resmi websitesindeki ilgili sayfalara verilen linkleri bulabileceğiniz bir bilgilendirme sitesidir. www.mspy.web.tr bir satış sitesi değildir, dolayısıylada bu websitesinde her hangi bir ürün veya hizmet satışı yapılmamaktadır.
www.mspy.web.tr sitemizde ilgili yazılımlar hakkında yer alan bilgiler bu yazılımın resmi websitelerinden alıntı yapılarak sitemize konulmuş ve sadece genel bilgilendirme maksadı ile site ziyaretçilerine sunulmaktadır. Bu bilgilerin doğruluğu tarafımızdan denenmiş ve/veya uygulanmış değildir ve tamamen yazılımların kendi resmi web sitelerinde yer alan bilgiler referans alınarak sunulmuştur.
Unutmayınki web sitemizde özellikleri anlatılan bu yazılımlar sadece ve sadece yasal kurallar çerçevesinde kullanılmak üzere ailelerin reşit olmayan çocuklarını ve işverenlerin yazılı resmi izinleri dahilinde personellerini izlem altında tutmaları için geliştirilmiş bir yazılımlardır. Bunun haricinde yasa dışı bir kullanımı www.mspy.web.tr kesinlikle onaylamamaktadır.

Scroll to Top