MONİTOR MİNOR

MONİTOR MİNOR

Monitor Minor yazılımı Android telefon takibi ve dinlenmesi konusunda oldukça başarılı sayılabilecek yazılımlardan bir tanesidir. Monitorminor programı özellikle Android mobil cihazların takibine yönelik oluşturulmuştur ve dolayısıyla IOS tabanlı iphone modellerine uyumlu değildir, diğer tüm Android işletim sistemleri ile çalışan Samsung, htc,lg Xperia vb tüm modelleri ile uyumludur. Ayrıca yine istenildiği taktirde Android tabletlerde de kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Kurulum ve kullanımı oldukça kolay olarak tasarlanmış bir programdır ve istenildiğinde bir telefona 2 ila 5 dakika arasında çok kısa denilebilecek bir süre içerisinde yüklenebilir. Hatta bir iki kez kurulum yapmış tecrübeli bir kişi iseniz bu kurulumu 30 sn gibi bir sürede yapmanız dahi mümkündür, kurulumu için herhangi bir özel teknik bilgiye de gerek yoktur, normal bir telefon kullanıcısı tarafından dahi çok kolaylıkla hızlı bir şekilde yüklenebilir. Monitor Minor yüklendiği telefonda gizli modda çalışacaktır ve herhangi bir simge veya benzeri bir belirti telefonda olmayacaktır.

Kullanıcısına monitor minor satın al madan önce ücretsiz deneme imkanı sunan yazılımın özellikleri oldukça fazla ve gelişmiştir, diğer çoğu telefon dinleme programlarında olmayan bir çok fonksiyonu monitor minor da bulabilirsiniz. Sizlerde eğer bir telefon takip aplikasyonunu satın almak ve kullanmak istiyorsanız ama önce deneyeyim ve özelliklerine şöyle bir bakayım diyorsanız o zaman sizlere tavsiyemiz bu yazılımı öncelikli listenize almanızdır.

Monitor Minor uzaktan telefon takip programı olarak bir çok gelişmiş takip fonksiyonu sizlere sunacaktır. Bunlardan en çok merak ve talep edilenleri arasında whatsapp takip özelliği, telefon konuşmalarını dinleme özelliği, ortam sesi kaydetme ve canlı ortam dinleme fonksiyonu, canlı kamera açma ve izleme özelliği, konum anında takibi ve coğrefi çevreleme fonksiyonu. Bu fonksiyonların dışında daha sayamadığımız bir çok fonksiyonel özelliği bulunan monitorminor programını denemeniz ve eğer böyle bir yazılıma ihtiyacınnız var ise ilk öncelikleriniz arasında değerlendirmenizde fayda var diyebiliriz.

Hemen aşağıdaki ilgili lisans kodu satın alma sitesine göz atabilir ve daha detaylı bilgi edinip isterseniz de yükleyip ücretsiz deneyebilirsiniz.

monitor minor

Scroll to Top