MONİTOR MİNOR

MONİTOR MİNOR

Monitor Minor yazılımı Android telefon takibi ve dinlenmesi konusunda oldukça başarılı sayılabilecek yazılımlardan bir tanesidir. Monitorminor yazılımı özellikle Android mobil cihazların takibine yönelik oluşturulmuştur ve dolayısıyla IOS tabanlı iphone modellerine uyumlu değildir, diğer tüm Android işletim sistemleri ile çalışan Samsung, htc,lg Xperia vb tüm modelleri ile uyumludur. Ayrıca yine istenildiği taktirde Android tabletlerde de kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Kurulum ve kullanımı oldukça kolay olarak tasarlanmış bir programdır ve istenildiğinde bir telefona 2 dakika gibi çok kısa denilebilecek bir süre içerisinde yüklenebilir. Hatta bir iki kez kurulum yapmış tecrübeli bir kişi iseniz bu kurulumu 30 sn gibi bir sürede yapmanız dahi mümkündür, kurulumu için herhangi bir özel teknik bilgiye de gerek yoktur, normal bir telefon kullanıcısı tarafından dahi çok kolaylıkla hızlı bir şekilde yüklenebilir. Monitor Minor yüklendiği telefonda gizli modda çalışacaktır ve herhangi bir simge veya benzeri bir belirti telefonda olmayacaktır.

Kullanıcısına monitor minor satın al madan önce ücretsiz deneme imkanı sunan yazılımın özellikleri oldukça fazla ve gelişmiştir, diğer çoğu telefon dinleme programlarında olmayan birçok fonksiyonu monitor minor da bulabilirsiniz. Sizlerde eğer bir telefon takip aplikasyonunu satın almak ve kullanmak istiyorsanız ama önce deneyeyim ve özelliklerine şöyle bir bakayım diyorsanız ozaman sizlere tavsiyemiz bu yazılımı öncelikli listenize almanızdır. Hemen aşağıdaki resmi sitesine göz atabilir ve daha detaylı bilgi edinip istersenizde yükleyip ücretsiz deneyebilirsiniz.

samsung telefon takip programı