Android Keylogger

Android telefonlar için en iyi keylogger hangisi? Popüler keylogger programları arasında Android keylogger olarak kullanılabilen en iyi key logger uygulaması hangisidir sizler için inceledik. Hemen aşağıda yer alan telefon takip programlarının hepsinde standart olarak Android keylogger özelliği bulunmaktadır. Dolayısıyla tam bir telefon takibi programı kullanırken aynı zamanda programın bir özelliği olarak zaten keylogger fonksiyonunuda kullanabiliyor olacaksınız.

Android Keylogger

İlk olarak sizlere Xmobile Pro Android telefon takip programınından bahsetmek istiyoruz. Xmobile Pro keylogger özelliğide olan tam bir telefon takip yazılımıdır. Sadece Android telefonlara uyumludur yani iphone telefonlar için bir program arıyorsanız aşağıdaki programlara göz atınız.

Evet Xmobile Pro yu Android bir telefonu takip etmek için kullanabilirsiniz. Tabii öncelikle takibe almak istediğiniz telefona fiziksel erişişminizin olması gerekir, çünkü Xmobile Pro yu telefona yüklemeniz gerekmektedir ve bu yükleme işlemi uzaktan yapılamıyor. Sadece manuel olarak telefonu elinize alıp yükleme yapabilirsiniz.

Yükleme ve kurulum işlemi yaklaşık olarak 5 dakika kadar sürer ve sonrasında Xmobile Pro programı o telefonda çalışmaya ve o telefonu online olarak takip etmenize olanak verir.

Xmobile Pronun özellikleri oldukça fazladır ve bu özelliklerinden bir tanesi de biraz önce bahsettiğimiz ve bu yazımıza konu olan android keylogger özelliğidir.

Android key logger özelliği sayesinde o telefondan tuşlanan tüm yazı karakterlerini kaydetme özelliği bu programda bulunmaktadır.

Eğer Android bir telefon için keylogger özellikli kaliteli bir program arıyorsanız Xmobile Pro yu ilk tercihleriniz arasında değerlendirebilirsiniz.

telefon takip programı ücretsiz

 

Mspy Premium

Evet diğer kaliteli yazılımlardan bir tanesi olan ve keylogger özelliği bulunan program Mspy. Mspy programının Android ve İphone telefonlarda kullanılabilen versiyonları bulunmaktadır. Mspy Premium olan versiyonu full özellikli versiyon olup programın tüm fonksiyonlarını kullanıcılarına sunmaktadır. Keylogger fonksiyonuda bu özelliklerden sadece birtanesidir.

Mspy programını kullanabilmeniz için öncelikle aşağıdaki linke tıklayıp mspy hesabı oluşturmanız ve sonrasında kullanımınıza açılacak olan mspy kullanıcı paneliniz üzerinden gösterildiği şekilde Android veya İphone telefona yükleme yapmanız gerekir. Bu yükleme işlemide yine xmobile pro da olduğu gibi kısa zamanda yapılabilir şekildedir.

Yükleme ve kurulum işlemlerinden sonra mspy kullanmaya ve keylogger özelliği dahil tüm diğer fonksiyonlarını kullanıcı paneliniden tecrübe etmeye başlıyabilirisiniz.

MSPY ÜCRETSİZ DENEME

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top